Як надрукувати характеристику.

Характеристика на співробітника - це документ, який може знадобитися в самих різних ситуаціях. Залежно від мети подальшого використання він може бути як зовнішнім, так і внутрішнім. У ньому дається оцінка особистісних і професійних якостей працівника.
Інструкція
1
Підготуйте фірмовий бланк компанії. Якщо його немає, то можна використовувати і звичайний аркуш формату А 4, обидві сторони якого повинні бути чистими.
2
При складанні документа дотримуйтеся традиційно прийнятої структури, яка включає в себе: • заголовок; • особисті дані співробітника; • інформацію про трудову діяльність; • оцінка якостей; • висновок.
3
Справа (іноді допускається і центральне положення) напишіть найменування організації, її місцезнаходження, реквізити, дату. Нижче по центру аркуша паперу надрукуйте слово «Характеристика».
4
Розділ «Анкетні дані» - перший абзац, в ньому вкажіть такі відомості: • П. І. Б. повністю; • дата народження співробітника; • дані про освіту.
5
Оцінка трудової діяльності працівника дається на підставі його робочих якостей, заслуг, досягнень, досвіду, участі змаганнях, навчання на курсах, рівня майстерності і присвоєної кваліфікації. Тут слід обов'язково написати період роботи в організації, посада, коротко перерахувати основні обов'язки, зробити невеликий висновок про компетентність співробітника та успіхи на професійній ниві.
6
У наступній частині тексту відобразіть інформацію про особисті та ділові якості, повідомте про заохочення і стягнення, якщо такі були. Зробіть висновок про працездатність людини на основі аналізу його активності при виконанні поставлених завдань, поведінки під час виникнення стресових ситуацій, акцентуйте увагу на якості виконаної роботи і дотриманні термінів виконання доручень. Професійна компетенція оцінюється виходячи з досвіду роботи та наявності знань у тій чи іншій області, здатності до пошуку відсутніх відомостей і самоосвіти.
7
У висновку вкажіть, в яку установу направляється характеристика або напишіть «Для пред'явлення за місцем вимоги».