Як під'єднати полотенцесушитель. встановити полотенцесушитель самостійно.

Складно уявити собі сучасну ванну кімнату без такого корисного пристосування, як полотенцесушитель, призначеного для сушіння рушників і дрібної білизни. Від правильності його монтажу залежить робота водогону по всьому стояку (зауважте, саме водопроводу, оскільки в нашій країні рушникосушки під'єднуються до системи водопостачання). Зважаючи на це до установки даного пристосування слід поставитися відповідально.
Вам знадобиться
  • - нержавіючі труби;
  • - вентилі;
  • - розвідний ключ;
  • - фітинги;
  • - втулки.
Інструкція
1
Придбайте полотенцесушитель , який би максимально відповідав СНіПам і ГОСТам, а також робочий і опресовування тиску і іншим параметрам водопроводу. Перше, на що зверніть увагу, вибираючи полотенцесушитель , - на його розміри (посадочне відстань і діаметр посадки).
2
Важливий і вибір правильної форми влаштування. Розрізняють такі чотири типи рушникосушок: М-, П- і Ф-образні, а також «драбинки». Вибір форми влаштування обумовлений типом подачі води: наприклад, якщо вода подається знизу, підійде лише полотенцесушитель «драбинка».
3
Перед тим як приступити до установки пристрою, обов'язково відключіть горючу воду на стояку. При монтажі даного пристрою в багатоквартирному будинку доведеться зв'язатися з відповідальною за подачу води організацією - ЖЕКом або іншим органом.
4
Перш ніж встановити полотенцесушитель , влаштуйте байпас («обхідний шлях»). Байпас являє собою трубу, по якій рухається гаряча вода, якщо перекритий доступ до полотенцесушителю. Підводку до байпасу зробіть з нержавіючих труб.
5
Сам же «обхідний шлях» оснастите трьома вентилями (два з них повинні знаходитися в місцях з'єднання байпаса з полотенцесушителем, а третій призначений для перекриття води безпосередньо в самому байпасе).
6
Установка полотенцесушителя являє собою наступну послідовність дій: прикріпіть до стіни кронштейни, на які закріпіть полотенцесушитель , а потім з'єднайте пристрій з вентилями на байпасе. Труби приєднаєте до полотенцесушителю або втулками (навертаючи зі згону), або використовуючи спеціальні фітинги.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не підключайте через перехідники рушникосушки з меншим діаметром: на стояку буде порушена система подачі гарячої води!
Корисна порада
Установку рушникосушки краще проводити в літній час, коли відключено гаряче водопостачання (однак і в цьому випадку доведеться перекрити воду на стояку).