Як почати гойдатися.

Люди, які регулярно відвідують тренажерний зал, роблять це, виходячи з різних мотивів. Один хоче схуднути, інший - поправитися, збільшити масу м'язів, третій хоче почати здорове життя, четвертий хоче подобатися дівчатам і так далі. Поміркувавши, ви вирішуєте всерйоз зайнятися собою. Це похвально, але покупка абонемента в зал сама собою проблеми не вирішує. Дотримуйтеся викладених нижче порад, тоді вам стане ясно, з чого і як починати гойдатися.
Інструкція
1
Досягти хороших результатів не так-то просто, як може комусь здатися. Особливо коли мова йде про бодібілдинг. Тому тут насамперед потрібно дійсно хотіти займатися, а інакше вам не допоможуть ніякі гроші та інструктори. Налаштуйтеся на постійну і важку роботу над собою, щоб домогтися поставлених цілей.
2
Після пари-трійки тренувань вам вже слід визначити цілі, а також перспективи, що стосуються ваших тренувань. Приміром, ви вирішили збільшити свою м'язову масу на 20-ть кг. Але після оцінки можливостей з'ясовується, що вам такими темпами не набрати в термін навіть і 5-ти кг. Тут же починається хандра від думок «нічого у мене не вийде» або «мабуть, це не моє». А ви старайтеся перед собою ставити лише реальні цілі. Не прагніть за місяць-другий зробити свої м'язи як у Шварценеггера. Краще намітьте багато проміжних значень. Тоді ви будете частіше себе радувати результатами.
3
Раз вже довелося згадати Арнольда Шварценеггера, варто також дати таку пораду: ніколи не порівнюйте себе з професіоналами бодібілдингу. Ці люди отримали все те, що мають, важкою працею та самозреченням. Тому цікавтеся лише своїми результатами.
4
Ось так слід себе налаштовувати на майбутні тренування і починати гойдатися. Спочатку просто постарайтеся звикнути до спортзалу, виконувати якісь певні вправи. Коли ви зрозумієте, що вам подобається ця справа, і що ви хочете займатися бодібілдінгом і далі, тоді вам можна вже скласти певну програму. Краще поговорити з інструктором і попросити йому допомогти скласти вам підходящу програму тренувань, режим спортивного харчування. Здоровий сон ви зможете забезпечити собі самі. Це все.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4xZxtqKvg0I