Як зробити серце з повітряних кульок. Як зробити подвійне серце з куль своїми руками.

Серце з повітряних кульок - популярне прикраса весільних урочистостей. Незважаючи на простоту і дешевизну, воно виглядає і доречно, і святково. Зробити таке сердечко з однотонних куль можна з мінімумом витрат праці та матеріалів.
Вам знадобиться
  • - 4 м алюмінієвої або мідного дроту (діаметр 3 мм);
  • - 176 повітряних куль (діаметр 11 см);
  • - скотч.
Інструкція
1
Зігніть дріт у формі краплі, з'єднавши кінці скотчем, але не в остаточному вигляді, а начорно, для зручності. Надувайте кульки і пов'язуйте їх попарно хвостиками (краще це робити вдвох). Потім пари кульок з'єднуйте один з одним, по чотири штуки в зв'язки: накладайте пари навхрест і скручуйте.
2
Відзначте середину краплі, верхню точку на дузі, починайте прикріплювати четвірки кульок, починаючи з цієї точки. Відзначте центральну точку скотчем або стрічкою, щоб знати, де потім згинати конструкцію по формі серця. Прикладайте в'язку до дроту місцем з'єднання хвостиків і перекручуйте через дріт.
3
прикручувати кульки рівномірно праворуч і ліворуч від центру. Залиште по 10 -15 см дроту вільною від кульок у кінців. Видаліть скотч, скріплював кінці дроту начорно, загніть по 5 см від кінців всередину, з'єднайте загнуті відрізки і обмотайте скотчем.
4
Зігніть конструкцію по формі серця: зігніть дріт всередину в місці, зазначеному скотчем, потім візьміться праворуч і ліворуч від місця згину і зігніть форму глибше.
5
Зробіть подвійне серце, якщо прикраса готується з нагоди з'єднання двох сердець. Для цього на першому етапі роботи зігніть дві краплі з дроту і Протягніть одну в іншу. Потім повторіть всю послідовність кроків.
6
Прикрасьте серце з кульок: дуже ефектно виглядають штучні троянди, вплетені в гірлянду. Для цього не обов'язково їх вплітати, адже кульки на дроті укріплені дуже щільно, і досить вставити троянди між ними. Окрасою може послужити квітка з повітряних куль меншого розміру, контрастного кольору: візьміть 5 кульок одного кольору і розміру, 1 кулька меншого розміру і іншого кольору (для середини квітки). Надійти і зв'яжіть хвостиками попарно, з'єднайте пари один з одним, перекрутивши місця зв'язки хвостиків, помістіть середину квітки в центрі.
Так вже історично склалося, що людина, що бажає зізнатися в любові, дарує сердечко, сповнене в різних варіаціях - будь воно з паперу, із золота - та з чого завгодно! А якщо є бажання зізнатися в любові оригінально, перетворивши банальне "серце" в щось велике, красиве і повітряне. У такому випадку запасаємося повітряними кулями і читаємо цю інструкцію.
Інструкція
1
Відмінним і оригінальним подарунком стане величезне серце, пов'язане з повітряних куль. Краса, чи не так? Природно, кожна дівчина була б дуже рада такому подарунку. Але як його знайти? Подібного роду штучки не продаються в магазинах. Та й на ринках не знайти. Треба підключати фантазію.
2
Якщо не склалося знайти дане сердечко в магазині і купити, то треба мислити креативно. І звернутися по допомогу до тих, для кого креатив - це професія. Тому йдемо в креативне агентство. Там за певну плату, природно, готові нам допомогти. «Будь-який каприз за ваші гроші» як говориться.
3
Отже, приступаємо до роботи з агентством. У подібного роду організацій все майстра знаходяться в базі даних. Тому після вашого запиту секретар зв'язується з майстром, оформляється замовлення, розраховується вартість матеріалу і називається кінцева сума і термін виготовлення. Зручно, просто і доступно.
4
Якщо ж все-таки горить бажання зробити подарунок власноруч, то тоді обираємо іншу стратегію. Для цього знадобиться багато повітряних куль червоного або червоного кольору. У даній ситуації можна не бути скромним і придбати яскраві кольори. Можна відразу закуповувати упаковку цих самих повітряних кульок, бо якщо не буде вистачати буквально декількох штук, то не факт, що в наслідку підберуться точно такі ж. Нехай краще залишаться про запас, якщо раптом частина кульок полопаються. І не забудьте придбати ручний насос для накачування кульок. В іншому випадку ваші легені відмовляться виконувати свої функції, не виконавши навіть половини роботи.
5
Накачуємо кульки. Беремо товсту, жорстку дріт. Переважно алюмінієву. Створюємо їх цього дроту бажаний контур у вигляді серця. І поступово, один за одним, починаємо прикріплювати кульки до цього каркаса. Прикріплення проводиться по спіралі. Робиться це для того, щоб кульки не заважали один одному і закривали металевий каркас.
6
Для зручності можна зв'язати всі кульки в три млинцеві рівні за довжиною, «колони». І накручувати кожну таку колону окремо. Це значно спростить роботу і додасть ефект повного обсягу фігури.
7
Доріг подарунок, що зроблений з душею. А після такого подарунка точно ніхто не залишиться байдужим.