Як обчислювати матрицю в excel. Як в екселя зробити матрицю.

Для обчислення значень матриці або виконання інших математичних розрахунків використовуйте програму Microsoft Office Excel. Також ви можете скористатися і безкоштовними її аналогами, принцип дії тут буде практично однаковим.
Вам знадобиться
  • - програма Microsoft Office Excel.
Інструкція
1
Запустіть програму Microsoft Office Excel. В меню введення даних впишіть дану вам матрицю для подальшого обчислення її визначника. Виділіть одну з незайнятих клітинок таблиці, після чого введіть таку формулу: "= МОПРЕД (ak: fg)". В даному випадку ak означатиме координати, відповідні лівого верхнього кута заданої матриці, а fg - нижнього правого. Для отримання визначника натисніть клавішу Enter. Потрібне значення буде відображено в обраній вами порожній клітинці.
2
Використовуйте функціонал Excel для обчислення та інших значень. У випадку якщо ви не вмієте використовувати формули в Microsoft Office Excel, скачайте спеціальну тематичну літературу, і після прочитання вам буде досить легко зорієнтуватися по даній програмі.
3
Уважно вивчіть найменування значень формул в даному програмному забезпеченні, оскільки при неправильному їх введенні у вас можуть зіпсуватися відразу всі результати, особливо це стосується тих, хто виконує відразу кілька однакових обчислень по одній формулі одночасно.
4
Час від часу виконуйте перевірку отриманих в Microsoft Office Excel результатів обчислення. Це пов'язано з тим, що в системі могли статися якісь зміни з часом, зокрема це відноситься до тих, хто виконує роботу по шаблону. Завжди незайвим буде зайвий раз звірити результати відразу декількох поточних обчислень.
5
Також при роботі з формулами будьте вкрай обережні і не допускайте появи у вашому комп'ютері вірусів. Навіть у випадку якщо операції з формулами в Microsoft Office Excel знадобиться вам одноразово, вивчіть функціонал даної програми більшою мірою, оскільки ці навички допоможуть вам надалі краще розуміти автоматизацію обліку та застосовувати Excel для виконання певних завдань.