Як лікувати травму ноги.

Спортсмени, щоб домогтися високих результатів, часто виходять за рамки своїх можливостей і отримують травми ніг. Деякі можуть бути незначними і їх майже не помічають. Інші ж вимагають серйозної медичної допомоги. Як лікувати травму ноги?
Інструкція
1
Який би не опинилася травма, в першу чергу захистите пошкоджену ділянку від подальшого навантаження і забезпечте нозі повний спокій. Ні в якому разі не розтирайте місце травми, щоб не погіршити становище. Якщо ви легко розтягнули м'яз, то просто уникайте тренувань деякий час, і розтягнення пройде само. Якщо відбулося розтягнення ахіллового сухожилля, то зафіксуйте стопу тугою пов'язкою і накладіть на ногу пакет з льодом. Щоб прискорити одужання, використовуйте різні знеболюючі та протизапальні мазі та гелі («Фастум-гель», «Диклофенак-гель» і т.д.). Наносите кошти в область травми 2-3 рази на день протягом 10 днів.
2
При розриві сухожилля або зв'язки підійміть ногу вгору, щоб кров відлила від травмованої ділянки. У цьому положенні обкласти ногу чимось холодним, щоб зменшити гематому, пізніше накладіть пов'язку, що давить для зменшення припухлості. Щоб відновити цілісність тканин, необхідно хірургічна операція. Лікування такої травми полягає в повному спокої, відпочинок з періодичною обробкою швів і зміною пов'язки.
3
Найбільш частим видом травми є забої. Помістіть забите місце під струмінь холодної води або прикладіть до нього лід. Або замотайте ногу мокрим рушником. Якщо відчуваєте сильний біль, випийте знеболюючі ліки. Утворену гематому постійно намастіть бодягою, щоб прискорити її розсмоктування. Можна прикладати на забите місце ганчірку, змочену в дуже насиченому розчині кухонної солі. Це заодно допоможе зняти виниклу набряклість. Якщо удар припав на область суглоба, накладіть тугу пов'язку для обмеження його руху.
4
Сигналом надмірного навантаження на м'язи ніг служить раптове скорочення волокон (спазм і судома). Припиніть заняття і забезпечте нерухомість пошкодженої м'язі. Якщо немає запалення, розітріть ногу на пошкодженій ділянці. Періодично повторювані болі лікуються прогреванием ультрафіолетовою лампою або будь-яким вологим розігрівом (лазня, джакузі, гаряча ванна).