Як полагодити туалет. зливний бачок не набирає воду.

Несправності з бачком змушують задуматися про заміну унітазу. Але досить часто потрібно небагато: замінити систему для змиву, відрегулювати систему подачі води, замінити шланг або невелику деталь.
Вам знадобиться
  • - розвідний ключ;
  • - цвях;
  • - ріжковий ключ;
  • - зливний механізм;
  • - ущільнювальна прокладка;
  • - запірний клапан;
  • - трос;
  • - мішечок з піском.
Інструкція
1
Якщо в бачок не набирається вода і для того, щоб змити унітаз, вам доводиться набирати воду у відро і зливати її, якнайшвидше вирішіть цю докучає проблему. Для цього відкрутіть розвідним ключем гнучкий шланг, що з'єднує бачок з трубою водопостачання, і перевірте, чи подається вода через шланг.
2
Якщо вода тече, значить, проблему шукайте не в підводці, а в чомусь іншому: часто причина неполадки криється в засміченні, тому візьміть цвях або будь-який інший гострий предмет і прочистіть місце з'єднання патрубка з бачком.
3
Одна з поширених несправностей - сочиться вода в унітазі, через що на його внутрішній стороні з'являються іржаві патьоки. Якщо подібна проблема спостерігається і у вашого унітазу, постарайтеся якнайшвидше поміняти зливний механізм і ущільнювальну прокладку. Для цього перекрийте воду.
4
Після того відкрутіть ріжковим ключем кріплення, що з'єднує бачок з унітазом, і поміняйте зливний механізм і ущільнювальну прокладку.
5
Якщо запірний клапан бачка перестав тримати воду, через що вода просто переливається через край бачка, значить, зносився запірний механізм. Потрібна термінова заміна запірного клапана, а іноді й поплавкового механізму. Перекрийте воду, зніміть запірний механізм.
6
Рушайте з ним в найближчий магазин сантехнічного обладнання (маючи на руках старий запірний механізм, вам легше буде підібрати нову деталь). Встановіть новий запірний клапан і включіть подачу води.
7
Якщо раптом засмітився унітаз, протолкніте в нього невеликий мішечок з піском і злийте воду: цим способом можна з легкістю прочистити засмічення. Якщо розпочата спроба не дасть бажаного результату, скористайтеся тросом.
Зверніть увагу
Перш ніж приступити до ремонту зливного бачка, переконайтеся в тому, що вода перекрита!
Корисна порада
Прочистити пробку в унітазі можна за допомогою спеціальних хімічних засобів («Кріт», «Тирет» та інші).
Санвузол завжди повинен знаходитися в справному стані, особливо це стосується зливного бачка унітазу. Однак іноді можуть відбуватися дрібні порушення в його роботі, які призводять до значних фінансових втрат. Для усунення несправностей можна скористатися послугами сантехніка або ж зробити ремонт самостійно.
Вам знадобиться
  • мембрана, поплавковий клапан, поплавок, глушник, стабілізуючий клапан
Інструкція
1
Відновіть перекошений поплавковий важіль. Встановіть важіль у горизонтальне положення, приблизно на 2,5 см нижче впуску підвідної труби.Заменіте мембрану. Спустіть воду з бачка, що змиває унітазу, зніміть його кришку, встановіть замість неї поперечину, наприклад з дерева, підв'яжіть до неї поплавковий важіль. Відкрутіть фіксуючу гайку, яка під'єднує змивну трубу до бачка. Послабте гайку сифона в підставі змивного бачка. Від'єднайте сифон від важеля спуску води, вийміть його. Встановіть нову мембрану такого ж розміру. Зберіть арматуру бачка унітазу в зворотному порядку.
2
Замініть поплавок, він може бути пошкоджений і пропускати воду всередину себе. Якщо в даний момент немає запасного, то видаліть воду з поплавця, залийте отвір в ньому нагрітим пластиком або загорніть його в поліетиленовий пакет, щільно зав'язавши його навколо поплавкового ричага.Ісправьте поплавковий клапан. Для цього замініть пошкоджену або зношену прокладку, яка знаходиться в поршневому клапані (встановлюється в старих моделях), або мембрану, що знаходиться в мембранному клапані (захищає змивний бачок від механічних домішок у воді, встановлюється в нових моделях). Зробіть мембрану з твердої гуми, товщина якої повинна бути від 1,5 до 2 мм. Розміром повинен точно збігатися старої мембрані.
3
Замініть поплавковий клапан. Видаліть воду з змивного бачка унітазу. Відкрутіть гайковим ключем фасонну частину, яка з'єднує вхідний шланг водопроводу з поплавковим клапаном змивного бачка. Від'єднайте поплавковий важіль. Відкрутіть зовнішню і внутрішню фіксують гайки. Видаліть поплавковий клапан. Встановіть новий поплавковий клапан зливного бачка. Прикріпіть до клапана поплавковий важіль. Наповніть водою змиває бачок . Зафіксуйте поплавковий важіль в потрібному положенні.
4
Прикріпіть до поплавковому клапану глушник (пластмасову гнучку трубку). Це необхідно, якщо змивний бачок наповнюється із зайвою шумом. Встановіть глушник на вході в поплавковий клапан вертикально над рівнем води. Нижній його кінець опустіть у воду, тим самим шум снізітся.Поставьте стабілізуючий поплавковий клапан. Це необхідно, коли тиск в поплавковому клапані дуже велике і глушник не дає ефекту.
Зверніть увагу
Поплавкові клапани можуть відрізнятися по конструкції, однак принцип їх роботи буде такою же.Существует три види поплавкових клапанів: для сильного, середнього і слабкого напору води. У житловому приміщенні встановлюють поплавкові клапани для низького водяного тиску.
Корисна порада
Здійснюйте підбір поплавкового клапана з урахуванням водяного тиску в трубопроводі, інакше якщо клапан розрахований на слабкий напір води, то при високому водяному тиску він буде пропускати воду навіть у справному стані.