Як перевести сторінку в Opera. Як перевести сторінку на російську d jgtht.

Багато сайтів зарубіжних розробників мають настроюється російський інтерфейс. У разі ж, коли його немає в опціях, переклад можна здійснити за допомогою спеціальної утиліти, задействующей один із сервісів Google.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Виконайте збереження робочої конфігурації комп'ютера шляхом створення точки відновлення на випадок, якщо внесені зміни не кращим чином позначаться на його роботі. Переведіть сторінку у веб-браузері Opera за допомогою спеціально встановлюваної в неї додаткової утиліти google-translate.
2
Для цього виконайте запит в інтернеті по даному найменуванню програми, після чого завантажте файл з розширенням .js, він важить кілька кілобайт. Розпакуйте архів, після чого в обов'язковому порядку виконайте перевірку на віруси.
3
Відкрийте браузер Opera. Відкрийте меню налаштувань, після чого відкрийте панель «Додатково». Виберіть пункт меню «Вміст» і «Параметри JavaScript», в отобразившейся вікні повинна з'явитися посилання на користувача файли. За допомогою кнопки "Choose" з'ясуйте директорію, в яку вам потрібно скопіювати завантажений файл утиліти перекладача. Перезапустіть ваш браузер.
4
Створіть кнопку на панелі швидкого доступу до додаткової функції, для цього введіть в адресному рядку javascript: google_translate ('en | ru'). З'явилася, зліва іконку перетягніть на панель за допомогою кнопки миші. Для зміни мовних налаштувань кнопки введіть відповідне коротке позначення найбільш часто використовуваних вами мов сайтів для подальшого переказу.
5
У разі якщо сайт, який ви хочете перекласти з англійської мови, має французьку версію, перейдіть на неї і встановіть в панелі швидкого доступу кнопку перекладу з французької на російську. Це набагато зручніше варіанту з перекладом з англійської мови, оскільки в ньому використовується інший порядок слів, і перекладений текст може бути ще менш зрозумілий, ніж оригінал.
6
Ви також можете задіяти будь-який інший мову, наявний в меню сайту для перекладу, головне, щоб у ньому був доступний строго певний порядок слів, в іншому випадку, результат так само буде не найкращим.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JCsMt87RWBI