Як розібрати дзеркало на Газелі. Як розбирається бічні дзеркала на газель.

Газель - промисловий автомобіль, тому дуже часто піддається механічним впливам, через які можуть відбуватися дрібні поломки. Прикладом служать дзеркала. Щоб полагодити дзеркало Газелі, його потрібно розібрати. Але у багатьох автовласників виникають проблеми з цією процедурою.
Вам знадобиться
  • - пластикова я або гумова викрутка;
  • - бавовняні рукавички;
  • - хрестова викрутка.
Інструкція
1
Вимийте дзеркало перед зняттям. Акуратно прочистіть поворотний механізм. В нього забивається пил і дорожня бруд, які заважають чітко регулювати положення дзеркала. Від'єднайте мінусову клему з акумуляторної батареї, якщо в дзеркалах встановлені поворотники або електричний механізм для регулювання. Це необхідно для того, щоб знеструмити бортову систему харчуванню і уникнути короткого замикання.
2
Зніміть заглушки з кріплення дзеркала. Знайдіть всі болти, які кріплять ніжку дзеркала до дверей. Акуратно виверніть їх, запам'ятавши розташування кожного. При відкручування акуратно притримуйте дзеркало , щоб ненавмисно його не впустити. Повністю відкрутивши кріплення, потягніть трохи на себе корпус дзеркала, щоб витягнути частину проводки. Знайдіть колодку і від'єднайте її. Провід, що йде з отвору в двері, зафіксуйте зовні скотчем, щоб він не впав всередину.
3
Переверніть дзеркало лицьовою частиною вниз. Акуратно дістаньте заглушки, що закривають капелюшки болтів. На старих версіях їх чотири штуки, а на нових - 5. Врахуйте, що нижні болти дещо коротший. Тому не переплутайте їх місцями при зворотній збірці. Акуратно зніміть плафон поворотника, приклавши невелике зусилля. Переверніть корпус. Зніміть пластмасову окантовку.
4
Акуратно подденьте пластикової чи гумової викруткою само дзеркало . Воно кріпиться за допомогою засувок. Плавно піддягайте викруткою дзеркальну пластину з кожного боку до тих пір, поки вона не вийде з пазів. Виконувати цю процедуру найкраще в бавовняних рукавичках. Вийміть дзеркало з корпусу. До його тильній стороні може бути прикріплений провід підігріву, тому не смикайте різко, щоб не обірвати його. Після виконання необхідного ремонту зберіть дзеркало в зворотному порядку і встановіть на штатне місце.