Як зробити пошук Яндекс в Opera за замовчуванням. Як прибрати в опері яндекс і поставити гугл.

Якщо ваш браузер і пошуковик - це Google Chrome і Google, то для пошуку в мережі вам необхідно лише ввести запит в адресний рядок і натиснути Enter. А якщо ця парочка - Opera і Яндекс, то для налаштування спрощеного пошуку за умовчанням стоїть трохи попрацювати.
Інструкція
1
Відкрийте вкладку «Пошук» в меню «Загальні настройки». Зробити це можна трьома способами. Перший - натисніть на кнопку «Меню» із зображенням іконки Opera, яка знаходиться в лівому верхньому кутку програми. Якщо у вас відображена головна панель, яка містить пункти «Відкрити», «Зберегти», «Друк» та ін., То кнопка меню буде знаходитися зліва внизу від цієї панелі. В меню оберіть «Налаштування» - «Загальні настройки» - «Пошук». Другий - клікніть гарячі клавіші Ctrl + F12, а потім виберіть вкладку «Пошук». Третій - клацніть по іконці пошуковик а, який на даний момент є пошуковик ом по замовчуванням . Ця іконка знаходиться зліва від рядка пошуку і праворуч від адресного рядка. У меню, виберіть самий нижній пункт - «Налаштувати пошук».
2
Відкрийте вкладку «Пошук». У списку «Управління службами пошуку» клікніть по «Яндекс» та натисніть на кнопку «Правка», яка знаходиться праворуч від списку. У новому вікні «Служба розшуку» натисніть на кнопку «Докладніше», після чого це вікно збільшиться по висоті і в ньому з'являться нові пункти. Один з них - «Використовувати як службу пошуку по замовчуванням », поставте біля нього галочку і натисніть ОК. Також зверніть увагу на пункт «Використовувати як пошук Експрес панелі», з його допомогою можна зробити Яндекс пошуковик ом по замовчуванням на Експрес-панелі.
3
Якщо з якихось причин пошуковик а «Яндекс» немає в цьому списку, ви можете додати його самостійно. Для цього клікніть по кнопці «Додати», яка знаходиться праворуч від списку пошуковик ів. З'явиться вже знайоме вам по другому кроці інструкції вікно «Служба розшуку». Заповніть поля «Назва» (Яндекс, Yandex або як-небудь ще, на ваш розсуд), «Кнопка» (y) і «Адреса» (http://www.yandex.ru/yandsearch) , а потім натисніть ОК, щоб зміни вступили в силу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cJS8stuZ7H4