Як подивитися проксі. проксі сервер Як подивитися.

Проксі-сервери найчастіше використовуються для приховування тих чи інших даних про себе від того, для кого вони можуть бути доступні. Для перегляду параметрів анонімності таких ресурсів є спеціальні сайти.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для того щоб скористатися функцією перегляду сайтів під проксі-сервером, скористайтеся найпростішим методом - сайтом-анонімайзером. Для цього попередньо включіть відповідну функцію у вашому браузері, якщо це не було зроблено раніше.
2
Просто використовуйте пошук по інтернету таких сайтів і відкрийте один з вподобаних. Плюсів у даного методу багато - не потрібна установка додаткового програмного забезпечення, не потрібно виконувати довгі операції по збору та отсеиванию інформації про проксі-серверах і так далі. Недоліком тут є обмежена функціональність.
3
Використовуйте спеціальні програми для виходу в мережу під адресою проксі-сервера. Такі програми зазвичай виконують пошук доступних ресурсів, потім підбирають серед наявних оптимальні варіанти, після чого виконується відсіювання результатів і вибір одного з них. Дана процедура може зайняти кілька годин, але в даному випадку у вас набагато більше можливостей, на відміну від швидкого способу.
4
У випадку якщо ви хочете переглянути назву проксі-сервера, під яким ви виходите в інтернет, відкрийте у вашому комп'ютері меню «Підключення» у властивостях використовуваного вами оглядача, після чого перегляньте інформацію в пункті «Налаштування LAN».
5
Якщо ви хочете перевірити надійність використовуваного вами проксі-сервера, скористайтеся для цього спеціальними сайтами, наприклад, на ресурсі http://privacy.net/analyze-your-internet-connection/, після аналізу ваших даних сайт видасть вам наявну в нього інформацію про вас і вашому комп'ютері, яка може бути доступна й іншим людям в мережі.
6
Також ви можете використовувати аналогічні сервіси, наприклад, http://www.stilllistener.addr.com/checkpoint1/index.shtml. Якщо ж у їхньому меню ви знайдете свій реальний адресу, значить вибраний вам проксі ненадійний.
Корисна порада
Не робіть нічого протизаконного під проксі в інтернеті, так чи інакше ваш реальний адресу дізнатися буде можливо навіть при повній анонімності.