Як прибрати обвислий живіт. Як схуднути в нижній частині живота.

Складки на животі, що з'являються в результаті стрімкого схуднення після пологів або внаслідок вікових змін фігури, не тільки псують фігуру і настрій. Це може бути сигнал про неполадки в організмі, що починається ожирінні, гормональному дисбалансі.
Інструкція
1
Дотримуйтеся дієти. Обмежте, а краще зовсім відмовтеся від солодкого - тортів, тістечок, морозива, цукерок. Ніяких солодких газованих вод, нектарів та інших напоїв з високим вмістом цукру. Виключіть з раціону жирне м'ясо і масло. Дозволяється в обмеженій кількості споживання хліба (грубого помелу), риби, молочних продуктів. Їжте більше фруктів і овочів, пийте багато води.
2
Рухайтеся. Ходіть пішки, виконуйте приховану гімнастику, робіть перерви в роботі на кілька хвилин, щоб розім'ятися. Піднімайтеся по сходах замість того, щоб їздити в ліфті.
3
Виконуйте вправи. Тренуйте м'язи преса. Перед виконанням вправ розігрійте м'язи живота - зробіть масаж, покрутіть обруч. Виконуйте звичний комплекс вправ, поступово збільшуючи навантаження і кількість підходів. Стандартні вправи на зміцнення м'язів преса (підйоми тулуба, ніг), відомі нам ще з уроків фізкультури, відмінно впораються із завданням. Головне - регулярність і наполегливість. М'язи преса відносяться до «важким» м'язам, тому перші результати можуть з'явитися не раніше ніж через півроку. Заняття спортом підтягнуть шкіру, яка стала в'ялою, повернуть їй пружність, допоможуть прибрати обвислий живіт. Налаштуйтеся на позитивний результат.
4
Завершуйте гімнастику водними процедурами. Після занять потрібно розтерти шкіру живота спеціальною щіткою, приймаючи душ. Добре поєднати водні процедури з використанням антицелюлітних кремів і масок, скрабів і гелів. Контрастний душ освіжає і робить шкіру пружною.
5
Носіть післяпологовий бандаж. Якщо ви хочете прибрати обвислий живіт після народження малюка, то обов'язково носите спеціальний бандаж - він допомагає тримати м'язи в тонусі. Виконувати вправи на прес одразу після пологів небажано, порадьтеся з інструктором з аеробіки.
Крім всіляких очікуваних радостей, які пов'язані з появою на світ довгоочікуваного малюка, безпосередньо в після родовому періоді молоду матусю очікує і досить неприємний сюрприз, у вигляді казна-звідки що з'явився животика . З усім цим, найчастіше, змінюється талія, яка, як правило, стає вже далеко не тією, що була до вагітності
Інструкція
1
Абсолютно всі групи м'язів черевної області володіють звичаєм розтягуватися, яке закладено матінкою-природою. І хоча живіт вагітної жінки здається протягом всієї вагітності досить пружним, але деяка жировий прошарок все одно має місце бути, і це просто необхідно. Адже вона виконує ряд певних захисних функцій, і крім цього несе в собі деякий стратегічний запас так необхідних для мами та її малюка поживних речовин. Як же можна прибрати обвислий живіт?
2
Чарівний малюк народився на світ. Але невеликі проблеми в тій чи іншій мірі цілком можуть залишитися, адже будь-який організм суто індивідуальний. Що залишився після виношування немовляти животик прибрати тільки за допомогою правильного харчування задача практично неможлива. Без застосування деяких фізичних зусиль над розтягнутими м'язами живота тут абсолютно не обійтися.
3
Низький тонус даних м'язів, як правило, й призводить до появи ефекту обвислого живота. Підвищити їх тонус цілком реально і досягти цього можна доклавши трохи зусиль і наполегливості в регулярному виконанні спеціальних фізичних вправ розроблених саме для черевних м'язів.
4
Основними правилами абсолютно для всіх застосовуваних на практиці методик можна з упевненістю вважати наступні: 1. Робота, виконувана тільки ногами, коли все тулуб знаходиться строго нерухомо. Дані вправи значно підвищують тонус всіх груп м'язів нижньої частини живота. 2. Робота тільки тулуба, коли ноги знаходяться строго нерухомо. Таким чином, цілком можна зміцнити абсолютно всі м'язи черевного преса розташовані у верхньому відділі живота. 3. Потім робота і всім тулубом і крім цього ще й одночасно ногами. Дана вправа направлено на роботу всіх черевних м'язів. Перехресна робота одночасно тулубом і при цьому ногами призводить до достатньої навантаженні саме на косі м'язи живота, які і формують бічні стінки черевної порожнини, тобто вони відповідають за талію.
5
Зазвичай, лікарі не дозволяють серйозні фізичні навантаження на м'язи черевного преса раніше, ніж через шість місяців після моменту пологів.
6
І в цей період досить дієвим може виявитися вправа, яка не вимагає застосування досить великих зусиль, припустимо, періодично, а потім і регулярно втягувати в себе живіт, тобто тримати черевні м'язи в напрузі. Ця вправа цілком можна виконувати в абсолютно будь-який час дня і в зовсім будь-якому місці.
7
Відновлення обвислого живота після народження дитини, застосовуючи виключно бандаж, як радять деякі знавці, теж не є реальним. Бандаж гарний тільки лише на перших порах і то тільки, як допомога обвислим м'язам черевного преса. Він допомагає підтримувати м'язи в правильному положенні, поки вони дуже слабкі.
8
Надзвичайно добре себе зарекомендував (в процесі відновлення м'язів живота в після родовому періоді) масаж.
9
Різноманітні водні процедури так само можуть принести значну користь. Наприклад, контрастний душ дуже доречний в даному випадку. Те ж саме можна сказати й про душу Шарко.
10
Усі дані процедури при регулярному їх виконанні допоможуть повернути відмінний підтягнутий живіт. Зрозуміло, відбудеться це не пару днів і навіть не за місяць. У будь-якому випадку необхідно запастися терпінням приблизно на шість місяців.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9rfWEEQatv4