Як тонувати лобове скло.

З деяких пір автомобілісти стали тонувати стекла своїх автомобілів. Тонування дозволяє частково або повністю приховати від очей те, що знаходиться всередині салону. Механізм тонування бокових вікон стекол дуже простий, а ось тонування лобового викликає у багатьох труднощі.
Вам знадобиться
  • - розчин мильної води;
  • - пластиковий шпатель;
  • - тонувальна плівка;
  • - канцелярський ніж;
  • - будівельний фен.
Інструкція
1
Подбайте про сухість і чистоту приміщення, в якому ви будете тонувати ваш автомобіль. Також необхідно направити світло так, щоб він чітко падав на лобове скло. Заздалегідь вимийте весь автомобіль. Безпосередньо перед тонуванням вимийте лобове текло і капот.
2
Заміряйте довжину і ширину вашого лобового скла. Враховуючи ці дані, купіть необхідну кількість тонировочной плівки. Краще купувати з запасом, який стане в нагоді на той випадок, якщо ви зіпсуєте першу заготовку.
3
Нанесіть на лобове скло зовні шар мильного розчину. Відріжте лист плівки і акуратно притисніть його тильною стороною до скла. Ретельно пропрасуйте його пластиковим шпателем так, щоб позбутися від усіх міхурів і складок. Ні в якому разі не використовуйте ганчірку для пропрасовування, так як вона містить дрібні частинки і нитки, які можуть потрапити під тоніровочную плівку при нанесенні!
4
Почніть відрізати тоніровочную плівку по периметру лобового скла, переконавшись, що плівка нанесена рівно. Не поспішайте. Намагайтеся різати акуратно, без викривлень. Для різання використовуйте канцелярський ніж.
5
Нанесіть мильну воду на внутрішню сторону лобового скла. Зніміть захисний шар з тонировочной плівки. Покличте напарника. Візьміться з обох кінців за плівку і акуратно внесіть її в салон через передні пасажирські двері. Прикладіть плівку до скла і розгладьте пластиковим шпателем. Виженете всю воду з-під плівки.
6
Ретельно вирівняйте плівку так, щоб її краї точно збіглися з краями лобового скла. Тепер візьміть будівельний фен і включіть його на максимальну потужність. Плавними круговими рухами нагрівайте поверхню плівки і акуратно розгладжуйте її. Після цього неоьбходімо залишити машину хоча б на одну ніч у гаражі, щоб плівка встигла схопитися.
7
Пам'ятайте, що за законом тонування лобового і бічних стекол заборонено. Дозволений варіант - нанесення невеликої смуги тонировочной плівки на верхню частину лобового скла. При їзді з затоновані лобовим склом будьте готові до того, що інспектор зупинить вас і випише штраф за порушення.