Як додати відео в співтовариство.

У соціальній мережі «Мій Світ» існують колективні блоги на різні теми, які ведуться спільно всіма їх учасниками. Такі колективні блоги називаються спільнотами. За допомогою співтовариств їх учасники обмінюються інформацією, новинами, відео або аудіозаписами на певну тему.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з доступом в інтернет, аккаунт у соціальній мережі «Мій Світ», відеоролик.
Інструкція
1
Щоб додати відео в спільнота соціальній мережі «Мій Світ», його потрібно вмонтувати в додається запис. Для цього зайдіть в спільнота , в яке ви хочете додати відео. Клацніть по посиланню «Додати запис» розташовану в категорії «Обговорення».
2
У вікні браузера відкриється сторінка з формою додавання запису. Насамперед напишіть у відповідне поле її заголовок. Наприклад, назва додається відеоролика, теми або коротке звернення до учасників спільноти.
3
Якщо ви хочете не просто опублікувати відеоролик в співтоваристві, а залишити послання або новина його учасникам, напишіть його в основне текстове поле.
4
Встановіть курсор в поле тексту записи на те місце, в якому буде розташовано ваше відео. Натисніть кнопку «Відео» в категорії «Вставити» розташованої у візуальному меню оформлення запису. Перед вами відкриється вікно з широкими можливостями додавання відеороликів.
5
Вікно додавання відео в спільнота дозволяє завантажити ролик декількома способами. Щоб додати відео, розташоване на вашому комп'ютері або десь в інтернеті, але не в соціальній мережі «Мій Світ», використовуйте вкладку «Завантажити».
6
Якщо відео розташоване на вашому комп'ютері активуйте пункт «Ролик» за допомогою прапорця перемикача. Натисніть кнопку «Обзор». Виберіть потрібний файл за допомогою вікна, що з'явилося огляду файлової системи.
7
Щоб завантажити ролик, який розташований на іншому інтернет-сайті, активуйте пункт «З Інтернету». Впишіть в текстове поле даного пункту URL-адресу відеоролика. Отримати URL-адресу ролика ви можете на його сторінці.
8
Далі на цій вкладці ви можете швидко оформити завантажується відеоролик. Для цього клікніть по посиланню «Додаткові опції». Введіть у відповідні поля розкрився меню назву і опис додається в спільнота ролика.
9
Відео, яке вставляється в спільнота за допомогою вкладки «Завантажити», автоматично додається в один з ваших альбомів. Щоб вказати, в який саме альбом його потрібно помістити, виберіть його зі списку «Альбом».
10
Нижче на вкладці завантажити ви можете вказати, як слід відображати добавляемое відео в запису. Якщо ви хочете, щоб учасники спільноти могли переглянути його прямо на сторінці записи, виберіть пункт «Плеєр» та натисніть кнопку «Завантажити».
11
Щоб додати до спільнота відеоролик, який ви вже завантажили на свою сторінку, скористайтеся вкладкою «Вибрати з альбому». Клікніть в лівому бічному меню за назвою альбому, в який ви завантажили ролик. Встановіть галочку під потрібним відео. Натисніть кнопку «Вставити».
12
Ви можете додати відео в спільнота , записавши його прямо з веб-камери. Для цього перейдіть на вкладку «Відео з веб-камери» та натисніть кнопку «Почати Запис». Після закінчення зупиніть запис відео і натисніть кнопку «Вставити».
13
Щоб відео, яке ви додаєте в спільнота , було простіше знайти учасникам соціальної мережі «Мій Світ», перерахуйте найбільш важливі слова, що характеризують тему відеоролика або всієї записи в полі «Мітки».
14
Натисніть кнопку «Попередній», розташовану в самому низу сторінки, щоб побачити, як виглядатиме додається запис після того, як ви її опублікуєте. Якщо на сторінці попереднього перегляду ви виявите помилки, натисніть кнопку «Назад» і відредагуйте їх у формі додавання. Якщо ви задоволені остаточним видом записи з відео, натисніть кнопку «Додати». Ваше відео буде додано в спільнота .