Як можна оновити і прикрасити осіннє пальто. Як переробити польто з меншого розміру на більший.

Демісезонне пальто, яке послужило вам вже не один сезон, можна оновити і зробити невпізнанним. Головне, не боятися піти на такі серйозні заходи, як укорочення вироби.
Вам знадобиться
  • - швейна машинка,
  • - гудзики на ніжці,
  • - ножиці,
  • - голки і нитки відповідного кольору.
Інструкція
1
Очистіть пальто від забруднень. Скористайтеся спеціальними засобами для прання вовняних виробів, але не піддавайте цей предмет гардероба машинному пранні. У випадку, якщо забруднення дуже істотні, віддайте пальто в хімчистку.
2
Видаліть катишки, що утворилися на рукавах і подолі пальто . Ви можете зробити це вручну, використовувати скотч або спеціальну машинку. У разі використання цього пристрою не допускайте пошкодження тканини.
3
Укоротіть пальто на кілька сантиметрів. Ви можете зробити це самостійно або звернутися в ательє з пошиття одягу.
4
Прополощіть відрізану частину Подолу у воді з ополіскувачем для білизни. Відпрасуйте через вологу марлю.
5
Придбайте у відділі фурнітури гудзики на ніжці. Їх розмір повинен бути трохи менше, ніж у старих. Обтягніть їх матеріалом, відрізаним від пальто . Пришийте на місця старих гудзиків.
6
Зробіть викрійку бантика із залишків матеріалу з Подолу пальто . Для цього виріжте прямокутник розміром, наприклад, 16 на 12 см. Складіть прямокутник навпіл, прокладете строчку по боковому шву, так щоб вийшов циліндр. Розташуйте шов посередині отриманого прямокутника розміром 8 на 12 см, прокладете строчку по одній зі сторін. Виверніть заготівлю, акуратним потайним швом зашейте отвір. Виріжте невелику смужку тканини, яка збиратиме бант в складочки. Складіть смужку втричі, щоб зріз матеріалу був захований всередині, обхопіть вийшла стрічкою заготовку бантика, зашейте з виворітного боку. Відріжте надлишки тканини.
7
Пришийте бант на лацкан або бічну поличку пальто .
8
Ви можете зробити бантик з двох деталей. Для цього побудуйте викрійку ще одного прямокутника трохи меншого розміру. Зшийте аналогічним чином (як в Кроці 6). Помістіть маленьку деталь банта на більшу, після цього обхопіть тонкою смужкою. Розправте складочки.