Як використовувати файл підкачки.

При нестачі фізичної пам'яті операційна система користується резервом - пам'яттю віртуальної. Так званий файл підкачки наповнюється невикористовуваними на даний момент бібліотеками програм, які не можуть поміститися в системної пам'яті.
Вам знадобиться
  • Операційна система сімейства Windows.
Інструкція
1
Для коректної роботи системи необхідно правильно налаштувати співвідношення «оперативна пам'ять - віртуальна пам'ять». Використовувати віртуальний резерв можливо тільки після його включення. За замовчуванням ця опція автоматично стає активною при першому ж вимозі системи, хоча розмір може бути мінімальним.
2
Файл підкачки даних завжди знаходиться на жорсткому диску. Рекомендується розміщувати цей резерв на системному диску, тому як швидкість доступу буде значно вищою. Не варто забувати, що швидкість доступу до файл ам на жорсткому диску в рази менше, ніж в аналогічній ситуації з оперативною пам'яттю.
3
Налаштування файл а підкачки здійснюється через аплет «Властивості системи», який можна запустити через меню «Пуск» або значок «Мій комп'ютер». Натисніть меню «Пуск» і виберіть елемент «Панель управління». У вікні, двічі клацніть мишкою по значку «Система». Для виклику «Властивостей системи» з робочого столу необхідно натиснути правою кнопкою на «Моєму комп'ютері» і вибрати пункт «Властивості».
4
У вікні клацніть мишкою по вкладці «Додатково». Перейдіть до блоку «Швидкодія» і натисніть «Параметри». Виберіть вкладку «Додатково». Натисніть кнопку «Змінити» для редагування налаштувань файл а підкачки.
5
Перегляньте встановлені системою значення. Рекомендується виставити обсяг виділеної пам'яті згідно з правилом «2,5». Для максимального розміру пам'яті потрібно обсяг реальної (оперативної) пам'яті помножити на 2,5, для мінімального розміру - помножити на 1, тобто залишити без змін.
6
Після введення всіх значень необхідно натиснути кнопку «Задати», а потім три рази кнопку ОК. Якщо ви не знаєте обсяг оперативної пам'яті, запустіть аплет «Властивості системи». У нижній частині відкритого вікна ви побачите відомості про комп'ютер, рядок ОЗУ відображає шукане значення. Після внесення змін до системні налаштування рекомендується перезавантажити комп'ютер.