Як підготувати грунт для вирощування квітів.

При вирощуванні рослин велику роль грає грунт, в якій вони знаходяться. Квіти всі різні, відповідно, і земля їм потрібна різна - одним кисла, іншим лужна, а третім і зовсім нейтральна. Так чи інакше, її потрібно правильно підготувати.
Вам знадобиться
  • - грунт;
  • - різні компоненти (дерен, пісок і т.д.);
Інструкція
1
Ніколи не використовуйте садову землю для вирощування кімнатних рослин, так як в ній є шкідники, які діють згубно. Уважно ознайомтеся з умовами вирощування квітки. Подивіться, яку грунт він воліє, в яких умовах росте.
2
Перш ніж садити рослина, розпушіть землю, так вона стане пористої і повітропроникною. Субстрат не повинен містити грудки, засохлі коріння і листя.
3
Як правило, земляна суміш складається з декількох компонентів - це дерен, торф, пісок, мох, перегній, гній та інші. Кожна рослина любить ту чи іншу добавку. Наприклад, пальми і кипариси воліють землю, яка містить мінімальний рівень кислотності. До такої грунті відноситься дернова, яку заготовляють на луках і пасовищах.
4
В тому випадку, якщо ви використовуєте землю з додаванням піску, придбайте крупнозернистий річковий. Ретельно промийте його, видаліть все дрібне сміття. Після цього можете просіяти його через велике сито.
5
В деяких випадках для вирощування рослин знадобиться дренаж, наприклад, перліт, керамзит. Саме така дренажна прошарок робить грунт більш пухкою, відкриває доступ кисню до кореневої системи. Пам'ятайте, що земля повинна дихати, в іншому випадку рослина зів'яне і загине.
6
В тому випадку, якщо ви готуєте основу для садових рослин, то робити це потрібно восени, бажано після листопаду. Зберіть все опале листя, після цього перекапайте землю, прибираючи залишки минулих квітів . У тому випадку, якщо вам необхідно зробити грунт важчій, додайте перегною. А щоб її зробити легкої, перекапайте її більш ретельно, при посадці рослини розпушіть.
7
В деяких випадках необхідно наситити землю мінеральними добривами. Щоб визначити ті чи інші грунтові вітаміни, ознайомтеся з характеристиками рослини. Наприклад, «Вермикулит» є універсальним добривом для садових та кімнатних квітів .