Як пити настоянку піона. Як правильно приймати настоянку піона.

Настоянка півонії містить у своєму складі ефірні масла й органічні кислоти. Вона використовується як в косметології, так і в медицині. З її допомогою можна поліпшити стан волосся і шкіри, а також подолати безсоння і вегето-судинну дистонію.
Вам знадобиться
  • - коріння півонії;
  • - горілка.
Інструкція
1
Для лікування можна використовувати як аптечну, так і самостійно приготовану настоянку півонії. За ефективністю вони нітрохи не поступаються один одному. Приготування ліки в домашніх умовах займає два тижні, саме стільки часу потрібно, щоб півонія настоявся. В якості сировини використовуйте 50 г свіжих коренів рослини. Ретельно вимийте їх, залийте півлітра горілки, щільно закрийте ємність і заберіть її в темне місце. Періодично збовтувати рідину, а після закінчення покладеного часу процідіть вийшла настоянку .
2
Приймайте настоянку півонії на ніч, якщо ви страждаєте безсонням. Дозування для дорослих - 3 чайних ложки. Підліткам достатньо буде половинної дози. Дітям молодше 14 років ліки протипоказано. Продовжуйте терапію протягом двох тижнів. Якщо на тлі відміни препарату проблеми зі сном повернуться, повторіть курс лікування.
3
Для поліпшення самопочуття перед менструацією і для лікування гінекологічних захворювань пийте по чайній ложці настоянки півонії 2-3 рази на добу. Переважний прийом ліків до або під час їжі. Курс лікування при ПМС становить тиждень, при міомі матки, кісті яєчника та інших хворобах жіночої статевої сфери - місяць.
4
При неврологічних порушеннях приймайте настоянку півонії тричі на добу по 30-35 крапель. Змішайте їх з невеликою кількістю води і випийте перед прийомом їжі. Курс лікування - не менше місяця.
5
При зниженні працездатності двічі на день пийте по 20 крапель настоянки півонії. Продовжуйте лікування протягом трьох тижнів.
Зверніть увагу
Препарат несумісний з деякими лікарськими засобами (антидепресанти, транквілізатори, нейролептики і т.д.), тому щоб уникнути розвитку ускладнень приймайте настоянку піона тільки після консультації лікаря.