Як оптимізувати роботу процесора. мінімальне стан процесора.

Для забезпечення стабільної роботи персонального комп'ютера необхідно налаштувати параметри центрального процесора. Важливо розуміти, що деякі зміни налаштувань ЦП можуть привести до виходу з ладу цього пристрою.
Вам знадобиться
  • Програма Core Centre.
Інструкція
1
Далеко не завжди для оптимізації роботи центрального процесора його необхідно розганяти. Іноді розумніше знизити продуктивність ЦП. Це особливо актуально при роботі з мобільними комп'ютерами. Сучасні ноутбуки мають досить великий продуктивністю, що далеко не завжди приносить користь. Адже чим потужніший пристрій, тим більше енергії воно споживає. Відкрийте панель управління і виберіть пункт «Система і безпека».
2
Відкрийте меню «Електроживлення» і перейдіть до налаштування поточного плану живлення комп'ютера. Натисніть кнопку «Змінити додаткові параметри» і знайдіть пункт «Управління харчуванням процесора ». В графі «Мінімальна стан процесора » вкажіть значення 20% і 50% при роботі від батареї та мережі відповідно. Розгорніть меню «Максимальне стан процесора ». Виставте значення 50% і 100%. Таким чином, при роботі від акумулятора центральний процесор буде витрачати набагато менше енергії.
3
Якщо ж вам необхідно прискорити роботу процесора , то відкрийте меню BIOS і виберіть пункт Advanced Chipset Setup. Знайдіть графу CPU Frequency і збільште показник частоти шини на 20-30 Гц. Обов'язково підніміть напруга, що подається на процесор. Змініть його значення в графі CPU Voltage.
4
Збережіть параметри роботи центрального процесорного пристрою і перезавантажте комп'ютер. Встановіть програму Core Centre і запустіть тест стабільності ЦП. Якщо програма не виявить помилок в роботі процесора , повторіть процедуру збільшення його продуктивності. Для повернення споконвічних параметрів роботи комп'ютера активуйте пункт Use Default Settings в меню BIOS. Якщо комп'ютер перестав включатися, то виконайте скидання налаштувань механічним шляхом.