Як вирівняти друкуючі головки Canon. вирівнювання друкуючих головок canon mp160.

Для стабільної якісної роботи принтерів їх необхідно періодично обслуговувати. Мова йде не тільки про заміну або заправці картриджів, але і про тонку підстроюванні параметрів роботи друкувального пристрою.
Вам знадобиться
  • Драйвери для принтера.
Інструкція
1
Якщо ви помітили невирівняні вертикальні лінії на папері, налаштуйте друковані головки принтера. Для початку встановіть актуальну версію програмного забезпечення. Відвідайте сайт виробника принтера: http://software.canon-europe.com/. Це сторінка завантаження драйверів. Заповніть запропоновану таблицю і скачайте запропоноване програмне забезпечення.
2
Перезавантажте комп'ютер і відкрийте меню «Пуск». Перейдіть до пункту «Принтери і факси». Тепер знайдіть назву вашого принтера і клацніть по ньому два рази лівою кнопкою миші. У вікні відкрийте вкладку Maintenance. Знайдіть пункт Print Head Alignment і відкрийте його.
3
Вставте чистий аркуш формату A4 в накопичувач принтера і натисніть кнопку Start. Зачекайте, поки пристрій завершить виконання потрібних операцій. Перезавантажте принтер, відключивши його від мережі змінного струму або натиснувши потрібну клавішу. Перевірте якість роботи друкувального пристрою.
4
Доступ до налаштувань принтера можна отримати за допомогою програми, призначеної для управління цим обладнанням. Після запуску програми відкрийте вкладку «Утиліти» і виберіть пункт «Вирівнювання друкованих головок».
5
В тому випадку, якщо програма видала помилку при спробі виконання запущеного процесу, вимкніть принтер і витягніть картридж. Встановіть його назад і повторіть спробу. Якщо ви працюєте з багаторазовим картриджем, то спробуйте замінити його новим аналогом. Незважаючи на довгий термін служби цих комплектуючих, вони рано чи пізно виходять з ладу.
Корисна порада
Почистіть внутрішні деталі принтера, якщо обладнання все ще працює некоректно.