Як одягнутися дешево і стильно.

Щоб виглядати стильно, але при цьому економити на покупках одягу тисячі рублів, необхідно знати численні нюанси і хитрощі шопінгу, а крім того, вміло комбінувати речі, складові ваш гардероб.
Інструкція
1
Користуйтеся послугами дисконту. Для цього звертайте увагу на останні сторінки модних глянцевих журналів, там часто можна знайти купони зі знижками та всілякі подарунки за реєстрацію на сайтах торгових марок. В супермаркетах вигідно купувати одяг, яка стелиться по спеціальним акціям. Стежачи за каталогами знижок, ви зможете одягтися стильно і недорого.
2
Якщо у вашій шафі є багато речей, які вам не підходять, не подобаються або були надіті всього кілька разів, спробуйте обміняти їх на інші. Запросіть своїх подруг і попросіть їх взяти з собою ті речі, які вони не носять. Можливо, у вас вийде взаємовигідний обмін стильним одягом.
3
Підключіть фантазію. Ви можете оновити старі речі, зробивши з них креативні і модні екземпляри. Перегортайте модні журнали, черпайте ідеї з інтернету, і у вас вийде одягнутися стильно, не витративши при цьому багато коштів.
4
Шукайте уцінені речі або колекції минулих сезонів. Як правило, вони коштують набагато дешевше, а серед такого одягу можна знайти достатньо цікаві речі, що залишаються як і раніше актуальними. Головне, щоб вони не просто подобалися, але і вигідно підкреслювали всі достоїнства вашої фігури, тоді гроші точно будуть витрачені не даремно.
5
Відвідуйте секонд-хенди. Вони будуть особливо корисні, якщо ви шукаєте речі, виконані в стилі ретро або вінтаж. В таких магазинах часто можна знайти якісний і ексклюзивний товар за досить низькими цінами.
6
Придбайте декілька ансамблів одягу, виконаних в нейтральній гамі і відмінно поєднуються між собою. Всього лише грамотно комбінуючи образи, ви завжди будете виглядати привабливо і доречно, витративши на це мінімум коштів.
7
Слідкуйте за майбутніми розпродажами. Всі найкращі речі і самі ходові розміри зазвичай розкуповують в перші дні. Купуючи одяг на розпродажі, віддавайте перевагу моделям, які залишаться актуальними в наступному сезоні.
8
Здійснюйте покупки через інтернет, беручи участь в аукціонах. З їх допомогою ви не тільки зможете знайти унікальні і дешеві предмети одягу, а й виставити на продаж свої непотрібні речі.