Як навчитися рухам тектонік.

Тектонік - вид танцю, який від людини, який його виконує, ідеального прямування ритму. Музика, використовувана для фонограми, як правило, виділяється декількома ритмічними акцентами, на яких ґрунтується танець. Для того щоб навчитися танцювати тектонік, використовуйте ряд простих рекомендацій.
Інструкція
1
Перш за все, вам необхідно відточити уміння виділяти ритм-секцію із загальної фонограми. Для цього використовуйте треки, які підходять для виконання даного танцю. Звільніть доріжки цілком, пробуючи отстукивать основний ритм. Після того, як ви навчитеся робити це з легкістю, пробуйте спонтанно перемикати доріжки, одночасно змінюючи ритм, підлаштовуючи його під новий трек.
2
Як тільки ви відточите майстерність виділення основної ритм-секції, вчіться виділяти і відтворювати другорядну. Робиться це в такий спосіб: якщо до цього ви відтворювали основний ритм, поплескуючи однією долонею по столу, то другорядний ритм ви будете відбивати другою рукою. Ускладните задачу так само, як і в першому кроці -пробуйте перемикати доріжки, одночасно перебудовуючи ритм.
3
Для напрацювання бази рухів і зв'язок використовуйте відео, які ви можете з надлишком знайти на youtube.com. Спочатку пробуйте відтворити танець в точності як бачите на відео, а після того як освоїте більше десятка відео - переходите до формування своїх рухів під будь-який танець. Найкращим варіантом для оцінки вашого прогресу та вміння буде викласти відео з вашим танцем на той же youtube. У випадку якщо ви побоюєтеся негативної оцінки, ви можете не знімати своє обличчя або використовувати кепку з козирком, насунутим на очі.
4
Дана методика дозволить вам навчитися рухам тектонік на аматорському рівні, для того ж щоб навчитися чогось більше вам доведеться брати участь в групових тренуваннях. Знайдіть групи по заняттю тектонікою в вашому місті, після чого вивчіть їх на предмет досить високого рівня. Звичайно, можна відразу записатися на такі заняття, не виконуючи тренувань на дому, але в цьому випадку у вас може піти деякий час на осягнення азів і відпрацювання ритму. Саме тому домашні тренування обов'язкові перед тим, як займатися в групі.