Як відкрити поштову скриньку в "Мейл".

Поштовий сервіс mail.ru є одним з найпопулярніших в російськомовному інтернеті. Якщо ви вибрали цей сервер для того щоб завести на ньому поштову скриньку, то вам належить виконати декілька простих кроків.
Інструкція
1
Для створення ящик а електронної пошти перейдіть за адресою mail.ru, після чого натисніть на зелену кнопку «Створити пошту», розташовану зліва. У формі, що введіть в кожному рядку потрібну інформацію.
2
Найкращим варіантом буде введення справжніх імен і прізвища в соответсвующие поля. Справа в тому, що в разі втрати пароля або крадіжки поштового ящик а скан вашого паспорта, на якому будуть вказані ваше ім'я та прізвище, може стати останнім варіантом відновлення доступу до поштової ящик у.
3
Вибір назви поштового ящик а також має свої особливості. У випадку якщо ви плануєте використовувати поштовий ящик для ділової переписки, то найкращим варіантом буде використовувати в якості логіна своє ім'я та прізвище, розділені крапкою. Для всіх інших варіантів ви можете використовувати будь-які назви ящик ов, які вільні.
4
В поле «Пароль» впишіть найбільш складний пароль з числа тих, які ви можете запам'ятати. Майте на увазі, що для досягнення максимально можливої збереження вашого поштового ящик а необхідно використовувати пароль, ніяк не пов'язаний з вами. Виключіть можливість злому за допомогою соціальної інженерії, встановивши якомога більш складний пароль, що складається з букв і цифр. Цим ви також ускладніть задачу якщо вашу електронну пошту спробують зламати за допомогою брутфорсер.
5
При створенні поштового ящик а вам також буде запропоновано встановити спосіб відновлення пароля. Установкою «за замовчуванням» є реєстрація мобільного телефону. Ви можете змінити цей спосіб відновлення на відновлення за допомогою контрольного питання. Майте на увазі, що найкращим варіантом буде відсутність будь-якої логічного зв'язку між контрольним питанням і відповіддю, що необхідно ввести для скидання пароля до поштової ящик у.