Як зробити крісло-грушу.

Англійське слово bean-bag застосовується до підлогового м'якого крісла-подушці. Сьогодні в багатьох будинках можна зустріти це нехитре, але дуже затишне і миле крісло, за формою нагадує грушу. В магазинах меблів легко підібрати будь-яке з вигляду і за розміром таке крісло, але набагато приємніше зробити крісло-грушу своїми руками.
Вам знадобиться
  • - форма;
  • - матеріал для зовнішнього чохла;
  • - матеріал для внутрішнього чохла;
  • - блискавка;
  • - полістирол або інший синтетичний наповнювач.
Інструкція
1
Сшейте зовнішній декоративний чохол. Він може бути виконаний з будь-якої тканини або шкірозамінника, які нескладно підібрати в магазині меблевих тканин. Його можна зшити з старого, але ще міцного пледа або накидки. Можна декількох видів або фактур, комбінуючи їх за своїм смаком. Викрійку ви можете скопіювати з цього сайту: http://www.vsehobby.ru/kreslo_grusha.html
2
Приділіть дизайну чохла більше уваги, так як чохол несе, насамперед, естетичне навантаження і крісло повинно вдало вписуватися в інтер'єр. Мудро мати кілька чохлів для різних кімнат і міняти їх за настроєм. Цікаві рішення для дитячої кімнати - це дитяче крісло -груша у вигляді футбольного м'яча, зшитого з шестикутних фрагментів двох кольорів або крісло зі старих джинсових брюк, з накладними кишенями, в яких зручно зберігати пульти від різної техніки. Красиво і практично.
3
Вставте в кожен зовнішній чохол блискавку. Це необхідно для зручності.
4
Сшейте внутрішній балон. Він шиється з щільної міцної тканини по таким же викрійками, як і зовнішній чохол. У ньому залиште НЕ зашите отвір для наповнювача.
5
Наповніть внутрішній балон наповнювачем. Це може бути полістирол, стиропор, пінополістирол. Все це назва одного й того ж матеріалу. Внутрішній чохол наповнюється через саморобну воронку з щільного паперу. Щоб наповнити чохол, потрібно від 5 до 7 кг наповнювача. Вибирайте наповнювач розміром від 0,5 см до 1 см. Купити його можна в будівельних або меблевих магазинах, але купуйте із запасом, так як полістирол дає з часом усадку і начинку крісла-груші потрібно буде доповнювати.
Зверніть увагу
Не дозволяйте дітям бути присутнім при цьому процесі - це може їм зашкодити.
Корисна порада
Матеріал наповнювача дуже легкий і електростатичний, тому використовуйте пилосос в разі висипання кульок.