Як надути кульки-ковбаски. гри надувати фігури.

Повітряні кулі - це завжди свято і гарний настрій. Кульки різних розмірів і форм, з надрукованими на них привітаннями або картинками, створюють атмосферу веселощів і безтурботного дитинства. Існує особливий вид куль - довгі і тонкі кульки, з яких можна змайструвати різні кумедні фігурки. Ці кульки так і називаються - кулі для моделювання або кульки-ковбаски.
Вам знадобиться
  • - ручний насос для надування кульок;
  • - фломастери на водній основі.
Інструкція
1
Візьміть кульку двома руками, розтягніть його за кінці і злегка розімніть пальцями. На вхідний отвір насоса надіньте горловину кульки і затисніть місце з'єднання кульки і насоса рукою. Іншою рукою рухайте поршень насоса і повільно надувайте кульку. У хвостовій частині кульки залишайте ненадуті деяку частину (сантиметрів 15).
2
Надувши кульку до потрібної довжини, випустіть з нього частину повітря. Шарик, надутий не дуже щільно, легше буде потім скручуватися і не лопне. Злегка витягніть горловину кульки. Оберніть кінець з горловиною навколо двох пальців - вказівного і середнього, щоб утворилася петля. Пальцями іншої руки просмикніть горловину в петлю і затягніть вузол. Ваш кулька зав'язаний.
3
Щоб зробити скрутку, фіксуючу бульбашки, з яких і складаються фігурки, стисніть кульку на потрібній відстані від горловини. Однією рукою притримайте міхур, а іншою рукою поверніть його 2-3 рази. Зробіть таким чином кілька бульбашок, притримуючи перший і останній.
4
Для закріплення бульбашок зробіть скрутку з замком. З чотирьох зроблених бульбашок складіть разом два середніх міхура (другий і третій), перекрутити їх і оберніть між першим і четвертим міхуром. Цей прийом є основою для виготовлення більшості фігурок з кульок-ковбасок.
Зверніть увагу
Для прикрашення кульок не використовуйте спиртові фломастери, адже кулька може лопнути, тому спирт руйнує матеріал з якого він зроблений.
Корисна порада
Кулі для моделювання маркуються тризначними числами, де перша цифра означає діаметр, в дюймах, надутого кульки, а дві інші цифри - його довжину (в дюймах). Так, кулька розміру 260 має діаметр 2 дюйми і довжину 60 дюймов.Начінайте скручувати фігурки завжди від горловини кулі. При кожній скрутці повітря буде рухатися до хвостової частини, де залишено вільне місце. Всі скрутки робіть в одному напрямку (або до себе або від себе) і однією рукою, а пальцями іншої руки притримуйте бульбашки.