Як зменшити ікри. Як підсушити ноги.

У багатьох людей великі ікри, але в більшості випадків їх можна зменшити різними способами. Для того щоб ваші ніжки завжди були стрункими і витонченими, зверніть увагу на викладені нижче прості вправи і деякі поради. Такі вправи сприяють підсушуванню литкових м'язів і преображення форми ноги.
Інструкція
1
Підйом на носочки. Встаньте прямо, ноги встановіть на ширині таза, стопи повинні бути паралельними. Робіть вдих і піднімайтеся на видиху на носочки. Повторіть дану вправу 25-30 разів.
2
Підйом на носок на одній нозі. Встаньте прямо, вага тіла повністю переведіть на праву ногу, а ліву від статі відірвіть, зігнувши її при цьому в коліні. Зробіть глибокий вдих і підніміться на шкарпетці. Для кожної ноги повторіть вправу 15-20 разів.
3
Ще один підйом з «клишоногі ногами» на носки, спрямовані всередину. Встаньте прямо, розташуйте ноги свої на ширині таза, направте носки ніг всередину. Тепер вдихніть глибоко, підніміться на видиху на носки. Вправа повторіть 25-30 разів.
4
Цей невеликий комплекс вправ слід повторювати по два рази на день. Але зменшити ікри на пару-трійку сантиметрів за допомогою цих тільки вправ можна буде мінімум через півроку. Щоб зменшити цей термін, слід виконувати додаткові вправи.
5
Сядьте на м'який килимок або мат на коліна, тримайте спину рівно, руки розташуйте перед собою і сідайте в цьому положенні на підлогу поперемінно, то на ліву, то на праву частину стегон. Проробіть якомога більше повторів.
6
Встаньте на невелику піднесеність так, щоб ваші п'яти звисали. Тепер піднімайтеся на носочки і опускайтеся. Спину тримаєте рівною.
7
Зменшити ікри допоможе також їх розтяжка: Зробіть однією ногою крок вперед, упершись долонями в сідниці. Повільно починайте згинати в коліні ту ногу, що знаходиться попереду. Поступово присідайте все глибше вниз і вперед, розтягуючи в цей час задню частину стегна, а також литкові м'язи ноги, розташованої позаду. Щоб підсилити розтягнення, просто просуньте передню ногу далі вперед, але руки на неї не кладіть ні в якому разі. І ще один момент: в цій вправі основна вага тіла завжди має припадати на ногу, розташовану ззаду.