Як прокласти антенний кабель.

Якщо ви вирішили встановити антену на дах свого будинку, неминуче виникає питання, як прокласти антенний кабель. Якщо ви живете на останньому поверсі або в приватному будинку, можна просто просвердлити отвір у верхній частині віконної рами і протягнути кабель прямо з даху в кімнату. Але як бути, якщо кабель необхідно тягнути через кілька поверхів?
Вам знадобиться
  • - електродриль зі свердлом по бетону діаметром не менше 8 мм або зі свердлом по дереву такого ж діаметру;
  • - ізоляційна стрічка;
  • - молоток;
  • - настінні кріплення для проводу.
Інструкція
1
Підніміться на самий верхній поверх, знайдіть електричний або телефонний щит, який розташований в під'їзді на кожному поверсі, відкрийте щиток (якщо щиток закритий, ключ, можливо, знаходиться у живуть на поверсі сусідів). Ви побачите безліч різних проводів, які йдуть в шахту на нижні поверхи. Просуньте в шахту антенний кабель і проштовхуйте його вниз.
2
На нижньому поверсі вам повинні допомагати і стежити за тим, коли в щитку з'явиться кабель . Коли кабель з'явився в межах видимості, дістаньте його з щитка. Далі опускайте за тим же принципом на наступний поверх.
3
Врахуйте, що зазвичай всі антенні кабелі йдуть на дах через спеціальну гільзу, розташовану в щитку на останньому поверсі. На даху ця гільза плавно загнута вниз, щоб у неї не потрапляли природні опади. Протолкніте свій антенний кабель через цю гільзу. Підніміться на дах і підключіть кабель до антени.
4
Спустіться на свою сходову клітку. Візьміть електродриль і просвердлите в стіні наскрізний отвір в свою квартиру, а біля укосу стіни, на якій встановлено електрощит, просвердлите отвір так, щоб у вас з'явилася можливість проштовхнути з щитка провід. Отвори повинні знаходитися на однаковому рівні по горизонталі.
5
Візьміть настінні кріплення для проведення й у трьох-п'яти місцях прибийте провід до стіни. Якщо у вас немає можливості провести дріт через стіну, в силу того, що цього не дозволяє планування квартири, візьміть електродриль і свердло по дереву і просвердлите в верхньому куті коробки наскрізний отвір.
6
Провід, що проходить всередині квартири, опустіть по дверній коробці до плінтуса. Якщо у вас європлінтус, то зніміть внутрішню планку і прокладете антенний кабель по квартирі всередині плінтуса. Після встановіть планку на місце. Якщо у вас не європлінтус, то проводите провід до телевізора по верху стіни. Для кріплення використовуйте спеціальні кріплення або електрокоробах.