Як почати бізнес у сфері секонд-хенд.

Секонд хенд може стати дуже прибутковим бізнесом для свого власника. Адже одяг, що була у використанні, коштує набагато дешевше, ніж нова. При цьому, якщо правильно підійти до формування даного бізнесу, то збитків компанія точно не буде нести.
Інструкція
1
Орендуйте приміщення, яке має бути не менше 40 м2 по площі. Найкраще орендувати його в спальному районі або на тій вулиці, яка розташована ближче до одного з головних проспектів. Спочатку проаналізуйте місце розташування фірм-конкурентів. Потім знайдіть найбільш підходяще місце для відкриття магазину.
2
Придбайте необхідне обладнання: стелажі, вітрини, вішалки, прості столи, тюки, касовий апарат. В середньому слід розраховувати, що на 1 м2 орендованого приміщення вам необхідно закупити 10 кг одягу. Саме тому під весь товар коштує купити вітрини.
3
Зареєструйте свій секонд хенд у формі індивідуального підприємця або ТОВ в податковому органі. Для цього зберіть необхідний комплект документів, напишіть заяву і сплатите державне мито.
4
Знайдіть декілька надійних оптових постачальників. Домовтеся з ними, щоб поставки проводилися безперебійно, ціна товару була прийнятною, а сам товар надходив в ідеальному стані.
5
Знайдіть відповідний персонал. В магазині подібного типу обов'язково повинен бути продавець-касир, охоронець в торговому залі і прибиральниця. Консультантів у секонд хенд, як правило, не наймають, тому як покупцям повинно надаватися право самостійного вибору товару. При цьому продавець-касир повинен бути обізнаний про наявність кожного товару.
6
Замовте хорошу рекламу або проведіть рекламну акцію прямо в магазині. Можна створити спеціальні брошури або листівки для залучення клієнтів або запустити рекламні банери в мережі інтернет або по телебаченню відразу для маси людей. Також, якщо дозволяють кошти, можете поставити рекламний щит або повісити вивіску про швидке відкриття секонд хенд а прямо поруч з входом в магазин. Таким чином ви зможете залучити перших покупців.