Як вибрати вхідні двері в будинок.

Вхідні двері є свого роду «візитною карткою» будинку. Саме вона дає уявлення про спосіб життя, соціальний статус і смаки господарів. До вибору вхідних дверей потрібно підходити дуже відповідально.
Інструкція
1
В даний час великою популярністю користуються сталеві вхідні двері. Дані конструкції мають гарну міцність. Така двері також взломостойкость, тобто добре протистоїть фізичних дій. Сталеві конструкції найчастіше мають протизнімні штирі і укріплені кути. Якщо необхідно, ви можете придбати навіть протипожежну або Кулестійке сталеву конструкцію. Врахуйте, подібні двері набагато дорожче, ніж прості їх аналоги.
2
Особливу увагу приділіть теплозахисних і звукоізоляційних властивостях вхідних дверей. Також рекомендується звернути увагу на наявність ущільнювачів по периметру конструкції. Декоративні панелі, які часто встановлюються на двері , здатні перешкоджати проникненню сторонніх шумів. Сталева двері повинна мати внутрішнє наповнення. Найчастіше це пінопласт або мінеральна вата.
3
Пам'ятайте, навіть найякісніша двері не виконуватиме своїх функцій при неправильній установці. Украй не рекомендується купувати стандартні двері в будівельних магазинах. Бувають випадки, коли розміри конструкції не сходяться з розмірами дверного отвору, тому краще всього індивідуально замовляти двері у професіоналів.
4
При виборі вхідних дверей зверніть увагу на замок. У першу чергу він повинен відрізнятися хорошою якістю. Рекомендується купувати двері, які мають два замки різної конструкції. Не варто економити на цих пристроях. Хороший механізм здатний захистити ваш будинок від вторгнень.
5
Не варто забувати і про дизайн вхідних дверей. Сталеву двері можна обробити самими різними матеріалами. Конструкція легко оббиваються і оклеивается вінілом, штучною або натуральною шкірою. Для обробки дверей часто використовують панелі з натурального дерева, МДФ, пластика і фанери. Дизайн дверей повинен вписуватися в інтер'єр передпокою.