Як бути хитрою дружиною.

Рідкісною жінці не хочеться, щоб її чоловік був турботливим, щедрим і уважним. На жаль, ідеальних чоловіків не так вже й багато, але ви можете навіть із самого неотесаного грубіяна створити галантного кавалера. Щоб домогтися від чоловіка бажаного, потрібно додати в стосунки трохи хитрості.
Інструкція
1
Хваліть чоловіка якомога частіше. Ви повинні демонструвати йому своє схвалення з приводу. Таким способом ви підніміть чоловікові самооцінку. Привчивши чоловіка до того, що він все робить відмінно, ви зможете з легкістю маніпулювати ним. Щоб змусити чоловіка робити те, що вам потрібно - досить обійтися без похвали. Він затурбується і спробує домогтися схвалення. У цей момент скажіть, що вам буде дуже приємно, якщо він допоможе вам зробити потрібні справи. Це стосується і подарунків. Реагуйте на будь-яку дрібницю так, немов ваш чоловік - Дід Мороз, який несказанно вас здивував і вгадав ваше бажання. Після цього чоловік буде прагнути радувати вас якомога частіше.
2
Навчіться економити, якщо чоловік не любить витрачати на вас гроші. Деякий час демонструйте здатність правильно витрачати гроші. Переконавшись у тому, що ви економна господиня і всі кошти витрачаєте тільки на загальне благо, він стане безбоязно довіряти вам свої гроші. Тепер, завоювавши довіру чоловіка, ви можете іноді дозволити собі витрати, які стосуються тільки вас. Але будьте обережні і не витрачайте великі суми. Повірте, виправдати покупку шуби що подорожчала крупою не вийде. І пам'ятайте про те, що поява нових речей потрібно якось пояснити. Тому краще відкладати невеликі суми і додати накопичене до того, що потім дасть чоловік на покупку ваших речей. Така економія на свою користь буде менш помітною.
3
Намагайтеся не критикувати чоловіка по кожній дрібниці. Якщо чоловік звикне до того, що ви в більшості випадків з ним згодні і підтримуєте, то він стане до вас прислухатися. Якщо ви хочете щось вселити чоловікові, то зробіть це м'яко, радячи. Після прийняття ним рішення, обов'язково похваліть і зробіть вигляд, що це була його ідея. Завжди демонструйте чоловікові і вашим знайомим, що він - господар у вашому домі. Чоловік буде пишатися собою, а ви зможете впливати на нього, обходячись без конфліктів.
Хитрість у більшості випадків сприймається як щось негативне, не надто гідне, пов'язане з обманом, нещирістю. Але ж бувають ситуації, коли це слово має прямо протилежний зміст. Наприклад, в сімейних відносинах. Коли про заміжню жінку кажуть: «Вона мудра!», Це означає, що дружина вміє тверезо міркувати, здатна йти на розумний компроміс, поступки, створює в будинку затишну, доброзичливу обстановку. Як же дружині стати хитрою і мудрою?
Інструкція
1
Насамперед рішуче виженете сумніви: мовляв, а чи можна взагалі вдаватися до хитрощів в подружніх стосунках, гідно це? Нічого поганого тут немає. Ви ж не обманюєте чоловіка, тим більше, не зраджуєте йому. Ви хочете, щоб у родині була доброзичлива обстановка, панувало взаєморозуміння, повага один до одного. А в цій справі дуже багато залежить від жінки. Адже не випадково у різних народів світу є прислів'я типу: «Розумна дружина - чоловікові пані», «Чоловік - голова, жінка - шия».
2
Пам'ятайте: будь-який чоловік, у тому числі делікатний і слабохарактерний, терпіти не може, коли жінка намагається їм командувати, особливо категорично і безапеляційно. Ви - не армійський начальник, а ваш будинок - не казарма. Навчіться добиватися свого з жіночою м'якістю, як і личить слабкій статі.
3
Припустимо, ви цілком справедливо вважаєте, що чоловік міг би вам допомогти по дому, замість того, щоб лежати на дивані перед телевізором. Зрештою, ви теж прийшли з роботи. Ні в якому разі не кидайте роздратованим тоном: «Невже так важко зрозуміти, що я втомилася? Ну-ка, піднімайся, допомагай! »Фраза:« Дорогий, не міг би ти мені допомогти? »Буде куди доречніше. І чоловік напевно охоче відгукнеться на ваш заклик.
4
А якщо у чоловіка і дружини різні точки зору, як треба вчинити в тому чи іншому випадку? Навіть якщо ви абсолютно впевнені у своїй правоті (припустимо, краще розбираєтеся в цьому питанні), не треба йти до мети напролом. Як ви думаєте, отримала б незабутня Лисиця сир від Ворони, якби вдалася до крику, погроз, навіть сльозам? Отож-бо й воно. Досягніть мети розумною хитрістю. Трохи підлестіть чоловікові: «Ти ж такий розумний, напевно знаєш, як краще вчинити!» А коли він «розм'якне», делікатно і вміло наведіть його на потрібну думку.
5
Способів дуже багато. При мінімальному бажанні і фантазії дружина доб'ється свого, а чоловік буде щиро впевнений, що він сам цього захотів. І всім буде добре!