Як вибрати ім'я і пароль.

Правильно підібрані ім'я і пароль для авторизації на сайті - гарантія безпеки. Якщо ви зареєструвалися на розважальному ресурсі, музичному форумі, то зламаний пароль - ще півбіди. Але якщо ви піддаєтеся ризику злому поштової скриньки або веб-гаманця - то це вже серйозно і загрожує неприємними наслідками.
Інструкція
1
Придумайте логін для входу на сайт - він повинен бути незабутнім і не представляти собою простий набір букв. Часто логін для сайту може збігатися з ніком, за яким вас будуть дізнаватися інші користувачі, але в будь-якому разі його поміняти вже не вдасться. Основна ж функція щодо захисту аккаунта покладається на пароль, тому головна вимога до нього - надійність.
2
Не вибирайте паролі, що містять інформацію про вас і ваших родичів, друзів, знайомих, відомих особистостей. Хакери мають ряд програм, які автоматично і дуже швидко перебирають можливі варіанти паролів - поєднання різних букв і цифр. Те, що вам здавалося складним (наприклад, дата народження вашої бабусі і її дівоче прізвище - 1939sviridova), для машини виявиться сущою дрібницею.
3
Тому не використовуйте паролі наступного плану: • ім'я , прізвище користувача, будь-які інші імена родичів, друзів, домашніх тварин і т.д.; • комп'ютерний термін - операційна система, назва програми і т.д.; • інформація про вас і ваших родичів - паспортні дані, адресу, телефон, номер машини і т.д.; • прості одно-двох складові слова; • послідовність символів на клавіатурі (цифри або букви підряд) або декілька однакових букв підряд.
4
Вибирайте в якості пароля поєднання букв, цифр і символів. Використовуйте різні регістри.
5
Вигадуйте пароль, проявляючи уяву: • використовуйте поєднання символів у верхньому і нижньому регістрі - як букв, так і цифр; • додавайте знаки пунктуації та інші символи; • можна використовувати абревіатуру, але тільки невідому, а з складених вами ж фраз - I Love Dim And Only Him (ILDAOH), і до має слову додайте символи, наприклад% ILDAOH **); • можна написати англійське слово на англійській клавіатурі, але російським транслітом: приміром , слово «classical» виглядатиме як «rkfccbrfk»; • при наборі відомого вам слова натискайте букву праворуч, наприклад, слово «bookcase» - «npplvsdr» .Проявляйте винахідливість, і тоді ваше приватне інтернет-простір буде надійно захищене.
Корисна порада
На деяких сайтах при реєстрації з'являється вікно, в якому визначається надійність вашого пароля, вказуючи на те, що необхідно щось змінити. Це зручно, але не скрізь є така функція, і краще, якщо ви будете готові заздалегідь.