Як захистити бампер.

Бампер є однією з випирають частин автомобіля, тому він найчастіше схильний до механічного впливу яких-небудь зовнішніх факторів. Необхідно захистити бампер свого автомобіля, щоб кожен раз не витрачатися на покупку нового.
Вам знадобиться
  • - комплект парктроников;
  • - Інстурмент;
  • - мильний розчин;
  • - будівельний фен;
  • - пластмасовий шпатель;
  • - гумки для бампера.
Інструкція
1
Встановіть комплект парктроников - пристроїв, які показують на невеликому екрані положення вашого автомобіля щодо інших об'єктів. Ціна такого комплекту варіюється в межах 2-6 тисяч рублів. Різні моделі відрізняються один від одного набором функцій і кількістю датчиків. В даний час встановити таку систему можна абсолютно в будь-який автомобіль. Також у багатьох парктроников є можливість підключення до штатного бортовому комп'ютеру. Після установки система буде вас попереджати сигналом, якщо відстань між бампером і перепоною досягне зазначеного діапазону.
2
Встановіть "кенгурятник", якщо у вас позашляховик або кросовер. Ця металева конструкція кріпиться знизу до основи автомобіля. Вона дозволяє захистити не тільки бампер, а й картеру. На автомобільному ринку ви зможете знайти великий асортимент різних "кенгурятников" і підібрати ту модель, яка буде найкраще справлятися із захисною функцією на вашому автомобілі. Установку можна провести самостійно, так як вона дуже проста. Якщо ви не впевнені у своїх силах, то варто звернутися до фахівців.
3
Обтягніть бампер в прозору захисну плівку. Така плівка захистить бампер від дрібних відколів і подряпин, які часто з'являються в процесі експлуатації. Також плівка може врятувати бампер від тріщини при невеликому ударі. Зіпсувалася плівку можна періодично міняти і таким чином зберігати зовнішній вигляд машини в первозданному вигляді. Наноситься така плівка дуже просто. Ретельно вимийте машину. Нанесіть шар мильного розчину. Зніміть з плівки захисний шар і покладіть її клейкою стороною на бапер. Спеціальним пластмасовим шпателем почніть потихеньку проглаживать весь рельєф поверхні, одночасно нагріваючи плівку будівельним феном. Рухатися потрібно від центру до країв, щоб вигнати всю соду з-під плівки. Після цього дайте бамперу просохнути. Особливо великі бульбашки можна акуратно проткнути тонкою голкою.
4
Приклейте на бампер гумові накладки. Вони будуть амортизувати при дрібному зіткненні. Клеяться гумки дуже просто. Знежирте бампер. Відклейте захисний шар з гумок. Ретельно приклейте їх і старанно пропрасуйте. Таке нововведення захистить ваш бампер, але трохи зіпсує зовнішній вигляд автомобіля в цілому.