Як поліпшити слух.

Нерідко трапляється, що слух у людини різко погіршується, з'являється шум у вухах. Як правило, це наслідок невриту слухового нерва, що виникає як ускладнення після простудних захворювань. Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, то, крім звичайного лікування, можете спробувати і деякі народні засоби.
Інструкція
1
Засіб з ягід каліни.Раздавіте кілька ягід калини, додайте півчайної ложки меду, загорніть цю суміш в бавовняну ганчірочку. Зауважте і закладайте на ніч у вуха так, щоб вузлик стирчав назовні. Робіть це щодня протягом двох тижнів.
2
Бурякове средство.Попробуйте засіб з буряка. Свклу натріть на тертці, 100 гр. цієї маси покладіть в емальовану каструлю. Додайте 200 мл. води і столову ложку меду, поставте на вогонь і дочекайтеся, поки суміш закипить, потім кип'ятіть 15 мінут.Смесь застосовуйте зовнішньо, прикладаючи її до області навколо вуха.
3
Гімнастика для поліпшення слуха.Закройте вуха долонями. Трьома пальцями кожної руки 12 разів постукайте по потилиці. При цьому в вухах повинен бути звук, наче хтось барабаніт.Пріжміте долоні до вух, а потім швидко розведіть їх в сторони. Повинен вийти такий грюкання звук. Повторіть 12 раз.Вставьте у вуха вказівні пальці, покрутіть ними три рази вперед і три рази назад. Після цього повторіть все три кроку ще два рази.
4
Засіб з лука.Натріте невелику цибулину на дрібній тертці. Вичавте з суміші сок.Закапивайте по три краплі соку в кожне вухо три рази на день. Повторюйте процедуру щодня протягом місяця, потім зробіть перерву на два місяці, потім знову повторіть курс.
5
Засіб з прополіса.Мелко натріть або настругати 40 гр. прополісу, залийте 100 мл. горілки, приберіть на 10 днів у тепле место.Процедіте настойку і змішайте з рослинним маслом в пропорції 1 до 4. Ватяний тампон змочіть в суміші і вставте у вухо. Через 12 годин вийміть і вставте новий. Так повторюйте протягом двох тижнів.
6
Щодня з'їдайте? лимона разом з шкіркою. Якщо у вас є проблеми з шлунком, то відмовтеся від цієї процедури.
7
2-3 рази на день закопуйте в кожне вухо по 6 крапель підігрітого мигдалевого масла.
8
Закопуйте в кожне вухо по 3 краплі соку подорожника щодня.
9
За півгодини до сну закладайте в вуха джгутик з кашкою з половини зубчики часнику і краплі камфорного масла.