Як запустити адміністрування.

Набір утиліт для адміністрування в ОС Windows включає в себе програми управління локальною політикою безпеки, запуском служб системи, планувальник завдань і ще більше десятка важливих для її належного та безперебійного функціонування елементів управління. Доступ до цього набору системних додатків можна отримати кількома способами, які можуть різнитися в ОС різних версій.
Інструкція
1
Розкрийте головне меню Windows клацанням покажчика миші по кнопці «Пуск» або натисканням будь-який з двох кнопок Win на клавіатурі. Знайдіть посилання «Панель управління» - у версії Windows XP вона поміщена в розділ «Налаштування», а в більш пізніх випусках цієї ОС її видно відразу після відкриття головного меню. Запустіть панель.
2
В Windows 7 Панель управління можна відкрити і через стандартний файл-менеджер Windows - Провідник. Запустіть його, двічі клацнувши по іконці «Мій комп'ютер» або натиснувши поєднання клавіш Win + E. Посилання «Відкрити панель управління» у вікні програми поміщена під адресним рядком, ближче до правого боку - натисніть її.
3
Клацніть по посиланню «Система і безпека» в Панелі управління. На сторінці, яка в результаті цієї дії відкриється, знайдіть напис « Адміністрування » - натисніть її і завдання запуску набору утиліт адміністрування операційної системи вашого комп'ютера буде вирішена.
4
В ОС Windows 7 можна скоротити кількість кроків у цій процедурі. Розкрийте головне меню і в поле «Знайти програми та файли" введіть всього три букви - «адм». Відразу ж після цього ви отримаєте результат пошуку зі списком посилань, самої верхньої з яких і буде « Адміністрування » - натисніть її і запуститься те ж саме вікно, що і в попередньому кроці.
5
Є й альтернативний спосіб, який можна застосувати в будь-який з широко поширених сьогодні версій Windows. Він використовує стандартний діалог запуску програм - це те віконце, яке запускається вибором пункту «Виконати» в головному меню операційної системи. В останніх версіях ОС ця посилання прибрана з головного меню, але діалог як і раніше може бути викликаний з використанням гарячих клавіш - натисніть Ctrl + R для його запуску.
6
Наберіть (або скопіюйте і вставте) в єдиному полі введення діалогу, що відкрився команду control admintools і клацніть по кнопці OK (або натисніть Enter). В результаті буде запущено все те ж вікно з набором утиліт адміністрування.