Як створити макроси в Access.

Виходячи за рамки класичних понять про системи управління базами даних, Microsoft Office Access дозволяє автоматизувати багато дій користувача. З його допомогою можна навіть створювати повноцінні програми. Одним із засобів автоматизації в Access є макроси.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Office Access.
Інструкція
1
Відкрийте існуючу або створіть нову базу даних в Microsoft Office Access. Для створення бази натисніть клавіші Ctrl + N або виберіть пункт «Створити ...» в меню «Файл». У що з'явилася збоку панелі «Створення файлу» клікніть по посиланню «Нова база даних ...». Виберіть ім'я та директорію зберігання файлу бази в діалозі «Файл нової бази даних». Натисніть кнопку «Створити» .Для завантаження існуючої бази даних натисніть Ctrl + O або виберіть пункт «Відкрити ...» у розділі «Файл» головного меню. Перейдіть в потрібних каталог, виділіть файл бази, натисніть кнопку «Відкрити».
2
Перейдіть в розділ управління макросами вікна бази даних. Для цього розгорніть вкладку «Об'єкти» на лівій панелі і клацніть по відповідному пункту або виберіть пункт «Макрос» розділу «Об'єкти бази даних» меню «Вид».
3
Створіть макрос. Виберіть пункт «Макрос» в розділі «Вставка» головного меню або клацніть по кнопці «Створити» в панелі інструментів вікна бази даних. Відкриється вікно конструктора макросів.
4
Визначте список дій, вироблених макросом. Вибирайте тип дій у випадних списках пунктів колонки «Макрокоманда» вікна конструктора. Задавайте параметри цих дій в елементах управління, що відображаються в панелі «Аргументи макрокоманди».
5
Збережіть створений макрос. Натисніть клавіші Ctrl + S або виберіть у меню пункт «Зберегти ...». Введіть ім'я макросу в діалозі. Натисніть кнопку OK.
6
Розпочніть розробці сценаріїв мовою Visual Basic, якщо функціональності створеного макросу недостатньо для вирішення поставлених завдань. Натисніть Alt + F11 або виберіть у меню пункти «Сервіс», «Макрос», «Редактор Visual Basic». Відкриється вікно середовища розробки.
7
Створіть новий модуль в поточному проекті бази даних, завантаженому в Visual Basic. Виберіть у меню пункти Insert і Module.
8
Реалізуйте необхідний функціонал. Додайте потрібний код у вікно з текстом створеного модуля.
9
Збережіть модуль. Натисніть Ctrl + S або виберіть пункт Save в меню File. Закрийте редактор Visual Basic. При необхідності зробіть виклик функцій модуля з макросу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KP2NF7-JrDc