Як знайти втрачені предмети.

Зовсім недавно він був у вас в руках. Ви вранці поклали його в сумку. Тільки що він стояв на столі. Але де ж він, де потрібний вам предмет? Пора починати пошуки. І якщо пам'ять мовчить, допоможіть їй, давши кілька відправних точок.
Інструкція
1
Предмет був у вас.Когда ви востаннє користувалися цією річчю, чіпали, бачили її, зачіпали рукою, звертали на неї увагу. Згадайте, що робили в цей момент, де були. Може з'ясуватися, що ви взагалі не взяли її з собою. Якщо ви діставали, використовували втрачений предмет, то могли повернути не туди, де брали. Перевірте кишені, відділи сумки, інші місця, куди могли його покласти, повісити або надіти.
2
Предмет потерян.Как ви зрозуміли, що речі ні, що ви виконували в цей момент. Де ви перебували, що останнє робили перед етім.Возможно, ви вставили ключ в замок і тепер судорожно переривати сумку в пошуках.
3
Відрізок подій між цими моментамі.Что ви робили і в яких місцях були. Що відбувалося, де ви затримувалися. Звідки і куди ви йшли, що вас відволікало. Чи траплялися тривалі зупинки. Можливо, колега зловив вас для розмови в коридорі, а кружка перемістилася з руки на полицю шафи.
4
Місце зберігання предмета.Вспомніте, що відбувалося з областю, де предмет находілся.Напрімер, якщо річ була в руках, що ви робили руками. Якщо вона лежала в сумці, що ви робили з сумкою, залазили туди, відкривали блискавки і застібки. Якщо в куртці, де ви знімали її, перевіряли кармани.Учітивайте, що місце зберігання могло виявитися недостатньо надійним, а предмет просто випасть.Напрімер, якщо це був телефон у кишені джинсів.
5
Відтворення собитій.Заново пройдіть за маршрутом, на якому була загублена річ. Не поспішайте, йдіть повільно, згадуйте, що ви бачили, куди дивилися, що відчували, думали і робили. Не відволікайтеся, не забувайте оглядати навколишній простір у пошуках предмета.
6
Якщо предмет не знайдений, повторіть. Іноді допомагає пройти шлях у зворотному напрямку. Врахуйте, що ваші руки знаходяться на різних рівнях з очима. Обстежте і нижні полиці.
Зверніть увагу
Предмети не завжди чекають, коли ви їх знайдете. Інші люди можуть перекласти або понести те, що ви шукаєте.
Корисна порада
Уникнути деяких з подібних ситуацій допомагає порядок і власне місце для кожної речі.