Як відключити робочу станцію.

Служба «Робоча станція» відноситься до категорії стандартних сервісів операційної системи Microsoft Windows і може бути відключена штатними засобами самої системи.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що вам зрозуміла роль служби "Робоча станція", призначеної для забезпечення можливості підключення до файлових ресурсів або ресурсів принтерів загального доступу, і можливі наслідки її відключення. Дана дія може бути рекомендовано тільки як тимчасовий захід на домашніх комп'ютерах, не підключених до мережі інтернет.
2
Слід також враховувати, що зі службою «Робоча станція» в операційній системі Microsoft Windows прямо пов'язані сервіси: - браузера; - служби повідомлень; - оповіщувача; - RPC (локатора віддаленого виклику процедур); - мережевого входу в систему.
3
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows XP натисканням кнопки «Пуск» для виконання операції відключення служби "Робоча станція" і перейдіть в пункт «Виконати».
4
Скористайтеся одночасним натисканням функціональних клавіш Win + К для альтернативного виклику далога «Виконати» і введіть значення services.msc в полі «Відкрити.
5
Підтвердіть виконання команди запуску консолі управління натисканням кнопки OK і викличте контекстне меню елемента «Робоча станція» кліком правої кнопки миші.
6
Вкажіть пункт «Властивості» і застосуєте прапорець на полі «Відключено» у розділі «Тип запуску».
7
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK або розкрийте меню «Правка» верхній панелі інструментів для альтернативного методу відключення обраного сервісу.
8
Вкажіть команду «Змінити» і скористайтеся значенням строкового параметра dword 00000004 в полі «Значення».
9
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK (для Windows XP).
10
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows 7 натисненням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління» для здійснення процедури відключення служби "Робоча станція".
11
Розкрийте вузол «Адміністрування» і виберіть розділ «Служби».
12
Викличте контекстне меню елемента «Робоча станція» кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Властивості».
13
Застосуйте прапорець на полі «Відключено» і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK.