Як підключити антенний штекер.

Щоб приймати якісний телевізійний сигнал, необхідно підключити телевізійну антену до телевізора. З'єднати кабель з телевізійним приймачем можна за допомогою спеціального антенного штекера.
Вам знадобиться
  • - кусачки;
  • - ніж;
  • - F-коннектор.
Інструкція
1
Придбайте і підготуйте необхідні інструменти та конектори для підключення до телевізійного приймача. За допомогою кусачок вирівняйте край кабелю. Дотримуючись запобіжних заходів, акуратно зріжте 15 міліметрів зовнішньої ізоляції кабелю. Не можна пошкоджувати при цьому жили, що знаходяться між внутрішньою і зовнішньою ізоляцією. Обережно відверніть їх назад, а потім видаліть фольгу, яка розташована навколо ізоляції внутрішньої частини кабелю.
2
Також акуратно видаліть 10 міліметрів ізоляції навколо внутрішньої жили кабелю. Простежте, щоб численні жили обмотки не торкалися її, інакше якість сигналу значно погіршиться.
3
Придбайте в будь-якому магазині електроніки F-коннектор. Розкрутіть його. Вставте підготовлений кабель в коннектор, званий «папа». Зовнішня обмотка при цьому пригорнеться до корпусу F-коннектора. Внутрішня жила потрапить в виступаючу частину і буде визирати приблизно на 3 міліметри. Якщо жила заважатиме, її можна загнути. Зафіксуйте кабель притискним кільцем. Підключіть коннектор до антенного гнізда телевізора.
4
Можна також придбати штекер з фіксацією кабелю з допомогою припаювання. В даному випадку скористайтеся паяльником і припоєм. Дотримуйтесь заходів протипожежної безпеки. Проводите операцію в добре вентильованому приміщенні. Для гарячого паяльника використовуйте спеціальну негорючую підставку. Чи не кладіть паяльник, включений в мережу, на стіл.
5
Підготуйте кабель, як було описано вище. Зовнішню оболонку зберіть у вигляді пучка з одного боку. Акуратно припаяйте внутрішню жилу до центральної частини коннектора, а обмотку, скручену разом, до зовнішньої. Перевірте місця спайки на наявність місць замикання. Усуньте їх, якщо це необхідно. Надіньте ізолюючий ободок і підключіть штекер до телевізора.