Як вивести вошей.

Педикульоз - це паразитарне захворювання. На людині можуть жити головні, платтяні та лобкові воші. При наявності паразитів спостерігаються расчеси в місцях укусів, гниди на волоссі, сіруваті плями на шкірі. Комахи є потенційними переносниками чуми, холери, висипного, поворотного тифу, до того ж їх присутність робить людину нервовим через постійне свербіння.
Вам знадобиться
  • - кошти від вошей;
  • - целофановий пакет.
Інструкція
1
Виявити вошей ви можете при візуальному огляді. Ви побачите белесоватие яйця, приклеєні до волосся, і живих комах. Якщо у вас немає кому оглянути волосся, постеліть на стіл кольоровий папір і розчешіть над нею дрібним гребінцем. На папері будуть яйця комах і вичесати живі воші. При натисканні на них нігтем відбувається хрускіт.
2
Для боротьби з головними і лобковими вошами використовуйте фармацевтичні препарати або народні методи. Препарати, придбані в аптеці, діють миттєво, за одне застосування вам вдасться повністю позбавитися від вошей .
3
Використовуйте мазі: «Спрегаль», «Ниттифор», «Пара Плюс», «Перметрин», «Сумітрін», «Фенотрін», «Педекс», «Медіфокс», борну мазь, воду чемериці. Перед застосуванням будь-якого засобу ознайомтеся з інструкцією від виробника. Зазвичай мазь або лосьйон рясно наносяться на уражені волосся і через кілька годин ретельно промиваються водою з шампунем.
4
Якщо ви купили засіб у формі спрею, а всі виробники випускають не тільки мазі і лосьйони, але і спреї, рясно збризніть уражені волосся, щільно замотайте целофановим пакетом, через кілька годин ретельно змийте склад водою з милом або шампунем.
5
Шампуні від бліх, призначені для тварин, ви можете використовувати для боротьби з вошами. Вони мають комплексний склад і борються з будь-якими ектопаразитами, що паразитують не тільки на шерстці тварин, але і на людині.
6
Для боротьби з платтяними вошами, виперіть весь одяг, постіль, потім помістіть на мороз або прогрійте в духовці. Шафи маються на кожній саноепідемстанціі. Замість морозу і духовці ви можете використовувати гарячу праску. Ретельно пропрасуйте речі, приділяючи особливу увагу швах.
7
Щоб перемогти платтяних вошей , ретельно вимийтеся, надіньте оброблену одяг. Все житло обробіть аерозолями від повзаючих комах. Через 3 години проведіть генеральне прибирання з використанням хлорвмісних засобів.
8
В якості народних методів боротьби з вошами використовуйте гас, настій полину, скипидар, дігтярне мило. Щоб вивести вошей на гасу або скипидару, рясно змастіть волосся, обмотайте їх целофановим пакетом, через 4 години ретельно промийте шампунем.
9
Для використання полину приготуйте настій. Помістіть 300 г подрібненої сировини в ємність, залийте окропом в обсязі трьох літрів, настоюйте 3 години. Змащуйте волосся протягом 10 днів вранці і ввечері.
10
Для виведення вошей на дігтярне мила щодня мийте милом волосся до повного знищення паразитів.