Як зробити підставку під телефон. Як зробити підставку для телефону з дисків.

Мобільний телефон - невід'ємний атрибут сучасної людини. Практично у кожного жителя країни є, принаймні, один мобільник, а у великих сім'ях їх може бути мало не з десяток! Часто дроти від телефонів плутаються між собою і під ногами, їх можна зачепити, що спричинить за собою небажане падіння дорогої «штучки». Щоб утримувати телефон в ідеальному порядку, а також швидко визначати серед декількох ідентичних - свій, зробіть для нього зручну підставку, в яку можна заховати і дроти.
Вам знадобиться
  • - пластикова ємність плоскої форми з-під будь-якого косметичного засобу;
  • - маркер, ножиці, канцелярський ніж;
  • - клей ПВА;
  • - красива тканина.
Інструкція
1
Виберіть з наявних в будинку порожніх пластикових пляшечок і флаконів найбільш плоску і підходить за розміром для вашого мобільного телефон а. Добре вимийте її гарячою водою і висушіть.
2
Прикладіть телефон до пляшки, розміщуючи їх нижні площини на одному рівні. Відзначте маркером на пляшці ту висоту підставки, яка вам здасться найбільш зручною. Прокреслите горизонтальну або будь-яку фігурну лінію на передній частині пляшки і продовжите на боковінка.
3
Поверніть пляшку і на задній її частині намалюйте держатель, за який ви зможете підвішувати мобільний телефон прямо на «вилку» зарядного пристрою під час заряджання. Зробіть тримач з великим отвором за формою і розміром «вилки», щоб вона в нього вільно проходила.
4
Ножицями або канцелярським ножем виріжте підставку за наміченим контуру. Отвір в тримачі зручніше вирізати на дерев'яній дошці канцелярським ножем.
5
Дрібним наждачним папером обробіть всі вирізані краю, позбавляючись від задирок і нерівностей. Також гарненько пройдіться наждачкою по всій поверхні пляшки, по-перше, щоб вона стала шорсткою, а по-друге, щоб видалити з неї написи, що можуть проступити крізь матеріал, яким ви будете декорувати пластикову підставку. Шорстка поверхня необхідна для більш міцного зчеплення клею і пластика.
6
Тепер візьміть клапоть яскравою цікавою тканини, достатній, щоб обернути всю підставку (попередньо спробуйте це зробити і запам'ятайте, як приблизно лягає тканина). Покладіть клапоть лицьовою стороною вниз.
7
Намажьте передню частину підставки товстим шаром клею ПВА і притисніть її до тканини в тому місці, яке ви заздалегідь визначили. Потім намажте клеєм боковини підставки і задню частину і оберніть їх тканиною, гарненько її натягуючи, як плівку, щоб не залишалося ніяких складочок і бульбашок повітря. Заведіть тканина також і до денця, постарайтеся добре її закріпити за формою пляшки. Не шкодуйте при цьому клею.
8
Коли тканина буде рівно розподілена і приклеєна по всім сторонам вироби, крім денця, акуратно обріжте її надлишки ножицями близько до країв. Нанесіть ще один шар клею.
9
Виріжте шматочок тканини за формою денця пляшки і приклейте знизу, закриваючи зрізані нижні краї тканини. Покрийте денце додатковим шаром клею ПВА.
10
Додайте виріб для просушки так, щоб воно ні з чим не стикалося (на відповідний гачок, на олівець або ложку, які стоять в стакані і т.п.). Коли підставка висохне, виріжте канцелярським ножем отвір в утримувачі. Перевірте, чи добре тримається тканина на зрізах. Підклейте відступаючі краю, якщо це необхідно.
Корисна порада
Таку підставку можна прикрасити будь-яким іншим способом, який вам подобається: розписати акриловими фарбами, обклеїти серветками для декупажу та т.д.