Як розблокувати телефон Sagem.

У деяких моделей мобільних телефонів компанії Sagem є корисна функція - блокування доступу до телефону при включенні. Для початку роботи з апаратом необхідно ввести спеціальний код. Але при втраті цього коду отримати доступ до функцій телефону досить важко.
Вам знадобиться
  • - телефон Sagem;
  • - програмне забезпечення SagI Maker;
  • - usb-кабель.
Інструкція
1
Телефони Sagem на відміну від мобільних пристроїв інших виробників істотно змінили систему доступу. Необхідний код вводиться кожного разу при зміні sim-карти або акумуляторної батареї, схоже на введення pin-коду. Зазвичай людина встановлює код, підтверджує його і благополучно про нього забуває. При покупці нової sim-карти, тобто при її зміні телефон просить ввести код. Щоб обійти систему безпеки свого телефону, встановіть програму Sagem Maker.
2
Потім підключіть до комп'ютера або будь-якого портативного пристрою свій телефон. Скористайтеся спеціальним кабелем, один штекер якого з'єднайте з телефоном, інший з usb-роз'ємом на комп'ютері. При підключенні на екрані телефону з'явиться меню вибору підключення. З декількох варіантів виберіть будь-який, тому що програмі потрібен всього лише з'єднання.
3
При підключенні вашому телефону призначається один із com-портів. Ваше завдання простежити за їх відповідністю. Для розблокування необхідно підключитися через порти, номери яких від 1 до 4. Дізнатися номер порту можна через «Диспетчер пристроїв». Натисніть правою кнопкою на значку «Мій комп'ютер» і виберіть пункт «Властивості». У вікні, клацніть мишею по вкладці «Обладнання» і натисніть відповідну кнопку.
4
У вікні «Диспетчера завдань» перегляньте всі відкриті порти. Якщо телефону призначений порт, номер якого знаходиться за позначеними межами, отже його потрібно переключити. Роз'єднаєте пристрій з комп'ютером, щоб знову зробити з'єднання. Виберіть інший режим, наприклад, підключення як модем. Ще раз перевірте коректність порту в диспетчері пристроїв і потім можна приступити до розблокування.
5
Запустіть встановлену на комп'ютері програму. Перейдіть до блоку Connect в головному вікні і виберіть потрібний порт, який буде відповідати реальному. Тепер натисніть кнопку Read Phone і в полі User cod відобразиться вами забутий код.