Як почати бізнес в біжутерії.

Головна конкурентна перевага невеликої точки продажу біжутерії - неповторність товару, його несхожість на товари численних магазинів ваших конкурентів. Домогтися цієї неповторності можна, працюючи з оптовими фірмами-постачальниками якісної європейської біжутерії, і уникаючи закуповувати підкупливі своєю дешевизною партії товару з країн Південно-Східної Азії.
Вам знадобиться
  • - площа від 5 квадратних метрів в магазині або торговому комплексі;
  • - торгове обладнання для продажу біжутерії;
  • - невелика база постачальників біжутерії;
  • - продавец-напарник.
Інструкція
1
Орендуйте площа, достатню для установки прилавка, - 5-10 квадратних метрів може цілком вистачити. Розміститися ваша точка продажів може в будь-якому великому магазині або торговому центрі, орендувати місце можна навіть за договором суборенди. Добре, якщо серед оточуючих вас магазинів переважатимуть магазини, що продають одяг, косметику, ювелірні прикраси.
2
Складіть невелику базу фірм, що є оптовими постачальниками якісної біжутерії , стежте за їх новими надходженнями, акціями та знижками. Купувати партію потрібно по якомога нижчою ціною, не боячись, що розпродавали товар не буде користуватися гарним попитом. Біжутерія, якщо вона якісна і виготовлена зі смаком, з плином часу не втрачає своєї ліквідності - попит на неї буде завжди, незалежно від сезону та останніх модних віянь.
3
Обладнайте свою торгову точку, вибравши в каталозі постачальника торгового обладнання спеціалізовану меблі для продажу біжутерії або ж просто найбільш підходящі для ваших цілей функціональні предмети торгового інтер'єру. Як і всіх іншим роздрібним торговцям, вам доведеться також обзавестися касовим апаратом і скрупульозно фіксувати кожну угоду з покупцем. Організаційно-правова форма для маленького магазинчика біжутерії - індивідуальне підприємництво, яке потрібно буде, зрозуміло, завчасно оформити.
4
Підберіть собі напарника з числа знайомих, який буде заміняти вас за прилавком в той час, як ви купуєте нові партії товару. Безсумнівно, співпраця з членами своєї сім'ї або друзями дозволить вам позбавитися від такої неприємної проблеми, як контроль за найманим реалізатором, не завжди чистим на руку. Маючи обладнану точку продажів, змінного продавця і першу партію товару, можна сміливо приступати до торгівлі.
Корисна порада
Розширити асортимент товарів магазин біжутерії може за рахунок продукції класу "хенд-мейд", що стоїть на порядок дорожче типових моделей, а також виробів, зібраних вами особисто з комплектуючих і деталей, які також можна закуповувати оптом.