Як оновити поліровані меблі. Як оновити поверхню старого шіфонер.

Пройшли часи фарбованих олійними фарбами столів, комодів і шифоньєрів. Людство переживає епоху полірованих поверхонь. Але поліровка старіє, пускає тріщини, сколюється в процесі експлуатації.
Вам знадобиться
  • Наждачний шкурка, розчинники для лаків і фарб, акрилові або алкідні фарби потрібних кольорів, пензлі, дрантя, самоклеюча плівка.
Інструкція
1
Придбайте в господарському відділі магазину наждачний папір і розчинники для фарб. І якщо меблі сама по собі ще цілком придатна, то її неважко повернути до первозданного вигляду. А при бажанні можна поміняти колір на більш сучасний або найбільш прийнятний в ансамблі всього гарнітура. Для цього, насамперед, треба позбутися старої поліровки.
2
Якщо є сколи, зніміть старий лак за допомогою наждачного шкурки. Спочатку грубозернистої, потім дрібною не поспішаючи, круговими рухами очищайте поверхню. Шкурку для зручності роботи наверніть на дерев'яний брусочок і закріпіть дрібними гвоздиками. Розмір бруска підбирайте по руці. Якщо пошкодження невеликі і немає сколів, задирок можна обмежитися обробкою поверхні змоченою в розчиннику ганчірочкою.
3
Підготовлену знежирену поверхню викрасьте в необхідний колір. Використовуйте акрилові або алкідні фарби. Олійні фарби дуже довго, по сьогоднішніх часах, сохнуть. Затягувати ж процес ремонту в міській квартирі можливості, як правило, немає. Після того як фарба висохне, покрийте поверхні безбарвним лаком.
4
Є менш трудомісткий, але не менш ефективний спосіб: оновлення за допомогою самоклеющейся плівки. Заміряйте всі площі, що вимагають реставрації, і запишіть дані. Підіть в господарський магазин і виберіть сподобалася вам забарвлення плівку-самоклейку.
5
Зніміть з меблів всі металеві або пластмасові виступаючі частини. Поверхні, що підлягають обклеювання, ретельно вимийте мильним миючим розчином. Перед накладенням плівки обклеюваної поверхню змочіть чистою холодною водою, щоб клей не відразу схоплювався. Ця обережність дозволить вам поправити полотно, якщо відразу покладіть неточно. Укладаючи листи плівки, виганяйте воду від центру до країв.
Зверніть увагу
Оклеивать плівкою довгі і малого перерізу деталі, наприклад, ніжки стола, недоцільно. Їх краще пофарбувати.
Корисна порада
Якщо робота велика за обсягом, можна скористатися шліфувальної машинкою, взявши її на прокат або у друзів. Робота піде швидше.