Як перемістити фото з телефону на комп'ютер.

Для передачі інформації з мобільного телефону на комп'ютер можна використовувати найрізноманітніші методи. Багато залежить від можливостей телефону і наявності тих чи інших пристроїв і аксесуарів.
Вам знадобиться
  • - USB-кабель;
  • - Card-reader;
  • - BlueTooth-адаптер.
Інструкція
1
Якщо у вашому мобільному телефоні присутній flash-карта, то вийміть її і підключіть до комп'ютер у. Зазвичай для цього використовується card-reader. Це пристрій вбудовується в сучасні ноутбуки і корпуси стаціонарних комп'ютер ів. Існують і зовнішні пристрої, що підключаються до портів USB. Перемістіть потрібні файли з пам'яті телефону в карту пам'яті. Після цього підключіть flash-карту до ПК.
2
Скопіюйте потрібні файли на жорсткий диск, виконайте безпечне вилучення накопичувача і підключіть телефон. Якщо у вашому розпорядженні є кабель від даної моделі телефону , то підключіть за його допомогою мобільний пристрій до комп'ютер у. Виберіть режим роботи телефону «Флеш-карта" і дочекайтеся визначення нового пристрою. Скопіюйте необхідні файли і відключіть телефон.
3
Іноді для передачі даних з телефону на комп'ютер можна використовувати бездротовий канал Bluetooth. В даному випадку необхідна наявність спеціального адаптера, що підключається до порту USB. Встановіть драйвери для Bluetooth-адаптера і переконайтеся в тому, що пристрій працює правильно.
4
Активуйте роботу бездротової мережі мобільного телефону . Відкрийте меню «Пуск» і виберіть пункт «Пристрої та принтери». У меню, натисніть кнопку «Додавання пристрою». Зачекайте, поки завершиться пошук доступних пристроїв. Виберіть ваш мобільний телефон і натисніть кнопку «Підключити».
5
Після установки синхронізації виберіть пункт «Перегляд вмісту». Знайдіть файли і скопіюйте їх на жорсткий диск комп'ютер а. Іноді для роботи в такому режимі необхідна наявність певної програми. Це можуть бути утиліти PC Suite різних виробників або їх аналоги.
Корисна порада
При передачі файлів великого обсягу краще використовувати кабель або card-reader.