Як додати з диска D в диск C пам'ять. Як від диска д додати пам'яті в диск с.

Бувають випадки, коли при розбивці вінчестера на розділи диску С, який за замовчуванням є системним, виділяють занадто мало пам'яті. Звичайно, можна повністю видалити всі розділи і розподілити пам'ять по новому. Але є вихід простіше: взяти пам'ять на диску D і перекинути її на диск С.
Вам знадобиться
  • Програма Norton PartitionMagic 8.0.
Інструкція
1
Для роботи вам буде потрібно програма Norton PartitionMagic 8.0. Знайдіть її в інтернеті і скачайте. Програма платна, але є пробний термін її користування. Проведіть установку додатка на свій комп'ютер.
2
Запустіть програму. Після цього ви побачите, що в головному меню є список всіх розділів. Натисніть по розділу D правою кнопкою мишки і в контекстному меню виберіть «Змінити розмір/перемістити». У рядку «Новий розмір» вкажіть, відповідно, новий розмір диска . Врахуйте, що можна брати тільки вільне місце. Наприклад, розмір диска D 200 гігабайт, з них 80 гігабайт вільно. Вказавши новий розмір 150 гігабайт, ви звільните 50 гігабайт простору, який і можна буде додати на диск С. А вільного місця на диску D залишиться тепер 30 гігабайт.
3
Також можна ввести в рядку «Вільно місця» потрібну кількість дискового простору. Після цього воно буде автоматично «забрано» з диска D. Після того як новий розмір буде обраний, натисніть OK. Тепер у вас є вільний дисковий простір.
4
Далі в головному меню програми в верхньому розділі «Вибір завдання» знайдіть опцію під назвою «Розподіл вільного місця». У першому вікні можете ознайомитися з вступної інформацією. Після цього натисніть «Далі». В наступному вікні відзначте ваш диск С і пройдіть далі. В останньому вікні просто натисніть «Фініш».
5
Після цього стартує процедура розподілу вільного дискового простору. Все, що вам потрібно робити, - це дочекатися завершення цієї операції. Не завершуйте операцію розподілу. В деяких випадках вона може зайняти досить багато часу. Все залежить від типу вашого жорсткого диска , його файлової системи і кількості дискового простору, який ви перекидати. Після перерозподілу вільного місця комп'ютер перезавантажиться. Тепер розмір диска З буде більше.
Проблема браку місця на жорсткому диску є головним болем для багатьох користувачів персональних комп'ютерів. Особливо зараз, коли йде тенденція до підвищення якості медіафайлів і швидкість інтернету дозволяє скачувати їх у великій кількості. Навіть при наявності дисків великого обсягу часто не обійтися всього одним носієм. Вихід з такої ситуації - покупка і установка додаткового вінчестера .
Інструкція
1
Виберіть підходящу вам модель вінчестера - керуйтеся при цьому ємністю, рівнем видаваного ними шуму, способом підключення, швидкості запису інформації, репутацією виробника і, звичайно ж, відгуками власників.
2
Завершіть роботу комп'ютера, відключіть його від джерела живлення. Відкрутіть всі наявні болти, що утримують бічні стінки системного блоку. Відкрийте корпус і уважно ознайомтеся з його вмістом.
3
Зверніть особливу увагу на підключення шлейфів до вже наявного вінчестера. Виберіть місце розташування для нового диска - воно має бути таким, щоб йдуть до нього дроту не заламувалися і не доторкалися до материнської плати. Також переконайтеся (при роботі жорсткий диск нагрівається досить сильно), що повітря, що йде від вентилятора, потрапляє на новий вінчестер. Якщо у вас немає додаткового кулера для жорстких дисків, краще обзавестися таким.
4
Зафіксуйте новий вінчестер на обраної позиції наявними у вас кріпильними елементами. Якщо вони не поставлялися в комплекті з диском, краще не використовувати перші-ліпші, що підійшли за розміром болти, не полінуватися і сходити в комп'ютерний магазин - там можна придбати спеціальні шурупи, призначені для кріплення саме жорстких дисків. Постарайтеся якомога міцніше прикрутити вінчестер до корпусу комп'ютера.
5
Підключіть до жорсткого диска шлейф від материнської плати - він поставляється в комплекті з вінчестером. Також підключіть дроти, що йдуть від блоку живлення. Будьте акуратні при підключенні шлейфів - їм не повинно нічого заважати і вони не повинні натягатися.
6
Увімкніть комп'ютер. Спочатку наявність нового вінчестера не виявиться системою, в цьому немає нічого страшного. Відкрийте меню «Пуск» або на «Робочому столі» клацніть по іконці «Мій комп'ютер» правою кнопкою миші. Виберіть пункт «Підключити новий локальний диск».
7
У вікні, ви побачите праворуч всі знайдені системою диски і розділи. Виберіть серед них «Диск Х» (х - це порядковий номер, який може варіюватися залежно від конфігурації комп'ютера), навпроти якого написано Unallocated. Клацніть правою кнопкою миші в сірому полі навпроти нього і виберіть пункт меню «Встановити».
8
Визначтеся з розмірами розділів і кількістю томів нового жорсткого диска, введіть вибрані вами параметри в з'явилося діалогове вікно майбутньої конфігурації. Виберіть файлову систему для форматування, найкраще - NTFS. Задайте ім'я жорсткого диску або його розділів. Запустіть процес, натиснувши кнопку далі.
9
Перезавантажте комп'ютер, перевірте робочий стан нового обладнання.
Зверніть увагу
Будьте уважні при купівлі дисків з можливістю підключення через SATA - переконайтеся, що в материнській платі є додатковий роз'єм. Не купуйте SATA- вінчестери, якщо ви - власник комп'ютера із застарілою моделлю материнської плати на чіпсетах SiS і VIA.
Корисна порада
Перед покупкою жорсткого диска ознайомтеся з потужністю вашого блоку живлення, переконайтеся, що він витримає ще один пристрій.