Як відмовитися від запрошення на день народження.

Коли ви отримуєте запрошення на день народження, людина тим самим як би повідомляє вам, що ви їм улюблені, значимі для нього, з вами приємно спілкуватися. У цій ситуації буває непросто сказати «ні». Як зробити це так, щоб не образити іменинника?
Вам знадобиться
  • - подарунок;
  • - квіти;
  • - листівка.
Інструкція
1
Скажіть, що для вас велика радість і честь бути запрошеним на цей день народження, але, на жаль, обставини складаються таким чином, що присутні на святі ви ніяк не можете . Не обмежуйтеся невизначеними посиланнями, обов'язково докладно розкажіть імениннику, які саме справи вас відволікли, якщо це, звичайно, не секрет.
2
Запевніть іменинника, що ви засмучені неможливістю бути присутнім на дні народження навіть більше за нього. У якості «компенсації морального збитку» запросіть його куди-небудь разом пообідати чи повечеряти в іншій день .
3
Приготуйте для іменинника подарунок і подаруйте його особисто після дня народження. Вітати і дарувати подарунки заздалегідь не варто: деякі дотримуються думки, що це погана прикмета.
4
Замовте у квітковому магазині красивий букет улюблених квітів іменинника і оплатіть доставку кур'єром в місце проведення торжества. Квіти Супроводьте запискою або листівкою, в якій напишіть свої привітання та побажання, а також ще раз нагадайте про те, як ви шкодуєте, що не змогли бути присутніми на святі.
Зверніть увагу
Ви ще більше згладите враження від своєї відмови присутнім на торжестві, якщо не забудете запросити людину на свій день народження, коли він настане.
Корисна порада
Відмовлятися від запрошення на день народження по телефону неввічливо, знайдіть можливість зробити це особисто.