Як розблокувати клавіатуру на ноутбуці. клавіші розблокування клавіатури на ноутбуці.

Блокування клавіатури ноутбука часто виконується при натисканні поєднання будь-якої кнопки разом з Win. Варіанти поєднання клавіш для розблокування різні в залежності від того, яка у вас модель ноутбука.
Вам знадобиться
  • - інструкція користувача.
Інструкція
1
Натисніть клавіші Fn + NumLock. Найпоширеніша помилка серед користувачів ноутбуків з укороченими варіантами клавіатур - вони включать цифрову панель за допомогою даної комбінації, після чого введення літер недоступний в даному режимі. Зазвичай такі кнопки розташовуються в правій частині клавіатури ноутбука і працюють іноді також в поєднанні з Fn. Дану функцію також досить зручно використовувати в іграх тим, хто звик до повноцінної клавіатурі і при управлінні часто задіяв бічну її панель.
2
У випадку якщо ви все ж заблокували клавіатуру по-справжньому, скористайтеся стандартними поєднаннями клавіш, наприклад, Fn + F12, Fn + F7, Fn + Pause, Win + Fx (замість x тут будь-яке число від 1 до 12) . Дана комбінація повинна бути прописана в інструкції до вашого портативного комп'ютера.
3
В разі її відсутності у вас з яких-небудь причин, скачайте керівництво користувача з офіційного сайту виробника (може знадобитися реєстрація, введення серійного номера ноутбука і вашої електронної поштової скриньки), а також зверніться до служби технічної підтримки за з'ясуванням коду розблокування клавіатури, якщо потрібної інформації ви не знайде в інструкції.
4
Якщо ви заблокували тачпад у вашому ноутбуці, натисніть клавіші Fn + F7. Якщо після цього у вас на екрані відобразиться відповідна піктограма, значить ви все зробили правильно.
5
При блокуванні і розблокуванні із задіянням клавіші Fn необхідно звертати увагу на намальовані на клавішах піктограми. Найчастіше вони беруться в квадратні дужки для того, щоб ви швидше змогли їх помітити серед інших кнопок клавіатури. Також при блокування певних пристроїв знайдіть піктограму на кнопках із зображенням замку або слова Lock в квадратних дужках. Не забувайте також частіше читати мануали.
Корисна порада
Найчастіше перевіряйте режим Num Lock.