Як розблокувати картридж.

Після того як чорнило або тонер закінчаться, їх неможливо використовувати при простій перезаправке, оскільки виробники встановлюють певну систему захисту. Тут вам необхідно придбати програматор або змінний чіп.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програматор;
  • - програма перепрошивки;
  • - змінний чіпсет.
Інструкція
1
Якщо у вас є змінний чіпсет для картриджа вашого лазерного принтера, встановіть його, попередньо знявши його бічні кришки і діставши старий. Після цього також закрийте картридж, встановіть в принтер і перейдіть до роздруківці пробної сторінки. Зазвичай чіпсети продаються в магазинах радіотехніки та комплектуючих товарів до друкуючих пристроїв, також їх можна зустріти в комплекті з тонером.
2
Придбайте в комп'ютерних магазинах вашого міста чи в точках продажів комплектуючих до копіювальної техніки програматор картриджі й. Зазвичай він йде окремою одиницею товару, але може продаватися і з тонером, відповідним до вашої моделі принтера.
3
Уважно вивчіть вкладену інструкцію, завантажте програмне забезпечення для перепрошивки, якщо таке не додавалося до програматора; після чого відповідно до вказівки виконайте необхідні дії з чіпсетом вашого картриджа.
4
У разі якщо у вас відсутні навички роботи з программаторами і ви раніше жодного разу не виконували самостійну розбирання картриджа, зверніться до стороннім організаціям для виконання сервісних робіт з вашим принтером. Особливо це стосується лазерних принтерів, оскільки перепрограмування струменевих картриджі й виконується досить просто.
5
Також не рекомендується використовувати перепрограмовані картриджі протягом часу, на яке поширюється гарантійний термін виробника, оскільки часто в правила користування принтерами і багатофункціональними пристроями входить використання нових картриджі й замість старих. У разі виникнення несправностей експертиза зможе підтвердити використання вами некоректних картриджі й, після чого виробник буде вправі відмовитися від виконання гарантійних зобов'язань.
Корисна порада
Не користуйтесь программатором самостійно за відсутності навичок роботи з ним.