Як дізнатися кількість відвідувань.

Однією з головних задач для власника сайту є збільшення відвідуваності ресурсу. Для досягнення цієї мети потрібно мати точну інформацію про відвідувачів сайту.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб дізнатися чисельність аудиторії блогу або порталу - поставити на сайт лічильник. Слід зазначити, що наявні на даний момент лічильники мають різний функціонал. Залежно від можливостей, запропонованих розробниками, розрізняються платні і безкоштовні лічильники.
2
Безкоштовні лічильники пропонують власнику сайта тільки базові функції. Звичайно, ви зможете дізнатися кількість відвідувань за місяць, тиждень і добу, однак ви будете не в силах визначити інші параметри аудиторії (її вік, платоспроможність, стать та інші важливі параметри). Якщо для вас є важливою не тільки чисельність аудиторії, але і її якість, вам краще скористатися платними лічильниками.
3
Найпопулярнішими російськими лічильниками відвідувань сайта є лічильники проектів Live Internet і Rambler. Їх установка досить проста - необхідно лише зареєструватися і завантажити код. Його потрібно завантажити на сервер, на якому розміщується скрипт вашого сайту. Якщо ваш сайт написаний на мові гіпертексту html, потрібно вставити код сервісу прямо в текст головної сторінки сайту. Додатковий бонус, який ви отримаєте, помістивши лічильник у себе на сайті - ваш ресурс буде додано до каталогу «Живий інтернет» або «Топ-100». Це дозволить вам отримати додатковий трафік з популярних інтернет-проектів.
4
Якщо ви не хочете розміщувати на сайті лічильник, ви можете дізнатися число відвідувань, розмістивши на сервері спеціальну програму, яка називається «аналізатор логів». Один з найпопулярніших аналізаторів - AWStats. Ця програма дозволить дізнатися вам число відвідувань кожної сторінки вашого ресурсу, а також середній час перебування на сайті відвідувачів.