Як влаштуватися на роботу в театр.

Перед кожним випускником театрального навчального закладу постає питання - як потрапити в театр? Але далеко не всі стають акторами, не всім може посміхнутися удача.
Вам знадобиться
  • - портфоліо.
Інструкція
1
Для початку виберіть декілька театрів, в яких ви б хотіли працювати. Для цього почитайте інформацію в інтернеті, подивіться спільноти в соціальних мережах. Непогано поговорити і з людьми, вже працюючими там, якщо такі у вас є, щоб зрозуміти специфіку, «кухню», підводні камені. По можливості відвідайте кілька вистав театру, відчуйте атмосферу і спрямованість, близька вона вам. Орієнтуйтеся, що набір в театри відбувається в основному на початку сезону - в серпні і вересні. Хоча в якості винятку можуть взяти і в будь-який час.
2
Для пристрою на роботу вам потрібно поговорити з директором театру або з режисером. Режисер може відразу скласти уявлення про вас і вашому типажі і зрозуміти, чи потрібен йому такий чоловік. І якщо відповідь буде позитивною, то він призначить вам перегляд. На першу зустріч з керівництвом доцільно підготуватися. Принесіть з собою портфоліо - кілька фотографій в різних образах. Одягніться не надто пафосно, але гідно. Цілком підійде діловий або нейтральний костюм. Захопіть на всякий випадок документи - паспорт, трудову книжку, диплом.
3
Цілком можливо, що з вами не захочуть розмовляти особисто і попросять відправити резюме на електронну пошту разом з фотографіями. Виконайте цю умову. Правила складання резюме ви можете знайти в інтернеті. До акторського резюме прикладіть список ролей в різних постановках, дипломних спектаклях. Не забудьте вказати всі свої контакти. Після прочитання резюме вас можуть запросити на співбесіду або перегляд. В телефонному дзвінку краще уточніть всі вимоги.
4
Подавайте заяви і резюме відразу в кілька театрів, так у вас збільшиться шанс на отримання роботи. Якщо вас не взяли на роботу, то через якийсь проміжок часу ви, за бажанням, можете повторити звернення: через інтернет або в особистій бесіді. Покажіть наполегливістю ваше палке бажання і прагнення, але воно не повинно бути ризикованим і необдуманим.
Корисна порада
Пам'ятайте, що вихідний в театрі - понеділок. Однак керівництво може з'являтися в театрі і в цей день теж.
Більшості роботодавців потрібні співробітники з досвідом роботи. Це пояснюється бажанням керівництва економити час на навчання практичним навичкам людини, яка володіє тільки теоретичними знаннями. Щоб влаштуватися на роботу , маючи тільки документ про освіту, потрібно правильно скласти резюме і вибрати певну тактику на співбесіді.
Інструкція
1
При складанні резюме вам не доведеться заповнювати графу «досвід роботи». Щоб це не перетворилося в мінус, заповніть інші пункти резюме таким чином, щоб виглядати привабливо в очах роботодавця.
2
При заповненні пункту професійні навички перерахуйте ті, які потрібні саме на тій посаді, на яку ви претендуєте. Уникайте непотрібної інформації. Наприклад, для роботи бухгалтером потрібні знання 1С, основи бухобліку і знання технології здачі звітностей. При цьому не варто писати, що ви володієте організаторськими здібностями, ці навички на даному етапі трудової діяльності вам не знадобляться. Ви повинні показати свою компетентність в рамках своєї освіти, не більше того.
3
Далі вам належить співбесіду. Не варто переживати з приводу відсутності досвіду роботи. Перетворіть цей недолік в гідність. Для цього прямо заявіть при зустрічі з потенційним роботодавцем, що ви маєте свіжий погляд на багато аспектів роботи, що не «зіпсований» стереотипами з попередніх місць працевлаштування. Поясніть, що ви легко зможете навчитися всім нюансам діяльності, які від вас будуть потрібні. До того ж, ви володієте більш високим рівнем теоретичних знань, ніж співробітники, які закінчили навчальний заклад 10-15 років тому.
4
Можливо, вам належить відповісти на банальне питання про причини пошуку роботи. І в цьому випадку ви можете вигідно відрізнитися від претендентів, які мають певний досвід і свої вимоги до умов і рівня оплати праці. Поясніть роботодавцю, що вашою метою є набратися досвіду роботи за фахом, і дана організація відмінно підходить для цього, т.к. в ній можуть трудитися тільки висококласні фахівці і т.д. До того ж, ви на початковому етапі не претендуєте на високу заробітну плату, це не так важливо для вас. Все це повинно сподобатися роботодавцю, висока оцінка співробітників організації означає, що він є хорошим керівником. До того ж, на вас не доведеться витратити багато грошей.
5
Позиціонує себе як людину готового до трудових подвигів, до того ж, має нові знання і не вимагає багато на початковому етапі своєї кар'єри. В цьому випадку, незважаючи на відсутність досвіду роботи, працевлаштування вам гарантовано.